reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bóle

A myślałam, że to tylko ze mnie taka kaleka i stękam jak wstaję i w każdej pozycji jak zasypiam to mi niewygodnie :-[
byłam jednak dziś na pływalni i muszę przyznać, że pomaga!, czuję się rozluźniona :D
 
reklama
patrzę na te wolno mijajaace dni i się wkurzam że tak wolno leci zas
co dzień coś nowego tu skurcze tu kręgosłup tu spojenie łonowe, tu ucho tu przeziębienie.....................
zawsze miałam powera jak dzik a teraz zwłoki normalnie maluch wysysa ze mnie energię no ale cóż oby mu na zdrowie jednak marzec mógłby być juz
 
ja też z lekka zaczynam czuć się ociężała. Śmieszne to dla mnie uczucie, bo nigdy nie mogłam narzekac na figurkę, a wręcz kiedyś bardzo chciałam przytyć...

Teraz : Słonica Kinga - była taka podobno w zoo poznańskim (może jeszcze żyje ??? )

coraz mniej wygodnie mi na krzesełku przy komputerze ;(
 
mi zostalo koło 18 tygodni, ale czas leci mo szybko...

teraz najcięższe (dosłownie i w przenośni) tygodnie przed nami
 
reklama
no jakieś 15 tygodni,
zleci, zleci ale faktycznie teraz bedzie coraz ciężej :(
dolny odcinek kręgosłupa już mi się daje we znaki a przy przekręcaniu się z boku na bok już jęcze
chciałabym luty już!!
albo styczeń przynajmniej
a wybieracie się kobitki na jakiś bal sylwestrowy? ;D
 
Do góry