reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bolesne wzdęcia

Jataka

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
3 Lipiec 2019
Postów
147
Kobietki to jakaś tragedia. To moja 3 ciąża, wcześniej tak nie miałam a teraz po prostu nie jestem w stanie normalnie funkcjonować przez wzdecia. Jestem w 22tc, brzuch po południu robi mi się jak balon, boli głównie na górze, ciężko mi oddychać. Próbuję masować, układam się w różnych pozycjach i nic, gazy nie odchodzą. Zaparcia oczywiście też są. Czuję się tragicznie, a w domu 2 dzieci nie mogę sobie pozwolić na nic nie robienie.
 
reklama
Niestety każda ciąża przebiega inaczej. Zresztą dziecko robi się coraz większe, macica się powiększa i zaczyna uciekać na jelita. Spróbuj zacząć pić siemie lniane. Mi pomogło.
 
Kobietki to jakaś tragedia. To moja 3 ciąża, wcześniej tak nie miałam a teraz po prostu nie jestem w stanie normalnie funkcjonować przez wzdecia. Jestem w 22tc, brzuch po południu robi mi się jak balon, boli głównie na górze, ciężko mi oddychać. Próbuję masować, układam się w różnych pozycjach i nic, gazy nie odchodzą. Zaparcia oczywiście też są. Czuję się tragicznie, a w domu 2 dzieci nie mogę sobie pozwolić na nic nie robienie.
w ciąży odkryłam picie kefiru który robiłam sama ..kupujesz takie grzybki kefirowe i zalewasz mlekiem z rana i do rana gotowe .. mi bardzo pomogło bo pozbyłam się zaparć przedewszystkim ..
swoją drogą piłam mleko bez laktozy bo miałam też z tym problem co do wzdęć ..nie mówiąc że w 15 tyg zanim zaczęłam pić kefir miałam taki atak że się zwijalam z.bolu z.pol h po kalafiorze ..od tamtej pory unikałam.kalafiora fasolki i bobu :(.a to było moje ulubione ..ale to co przeszłam .. koszmar ..jakby skręcało mi jelita ..
..robiłam spvieie koktajle z bananem owocami pyszne

polecam z całego serca .a nóż pomoże ale trzeba pić regularnie
 
reklama
Do góry