reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Botox kto ma doświadczenie?

Dołączył(a)
6 Październik 2010
Postów
2
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad lekkim poprawieniem urody. Zależy mi głównie na twarzy. Martwią mnie szczególnie zmarszczki na czole. Wiele czytałam, także na tym forum o zabiegach chirurgii estetycznej. Jestem skłonna zdecydować się na zabieg z wykorzystaniem Botoxu. Wybrałam instytut medycyny estetycznej w mojej okolicy, jednak przed samym zabiegiem chciałabym zapytać o Wasze doświadczenia z Botoxem, byłyście zadowolone z efektów?
 
reklama
to wypowiedz dziewczyny z innego forum
"botox mozna stosowac juz po 20 roku zycia- pieknie wygladzi zmarszczki na czole i nie pozwoli na marszczenie czola. niektorzy, tak jak ja, robia to bezwiednie. 1 ampulka starczy spokojnie na 2 osoby, koszt to ok 800-1200zl. nie radze na zmarszczki przy ustach i kurze lapki- latwo sobie narobic wiecej szkody niz pozytku. na bruzdy nosowo-wargowe, na glebsze zmarszczki- swietny jest kwas hialuronowy (restyla, surgiderm i inne). wchlania sie po 6-18 mc-ach ale jest bezpieczny dla organizmu. kosztokolo 700- 1500zl w zaleznosci od preparatu i ilosci. "

Jestem kosmetyczka..może nie mam dlugiego stazu ale warto sie nad tym zastanowic.
 
Yh, chyba zamiast botoxu, wolę zainwestować w przetestowane dermokosmetyki... Widziałam na różnych forach, że Siquens ma całkiem sporą rzeszę zwolenniczek. Ja sama zresztą od jakiegoś czasu używam kremu rozjaśniającego - i jest ok. ale ze zmarszczkami jeszcze nie mam problemu akurat :)
 
Jak dla mnie botox zostanie rozwiązaniem dla osób starszych niż 20 parę lat, nie chodzi o jego szkodliwość, ale o czas działania - po pół roku efekt zaczyna znikać. Tak samo z liftingiem twarzy (operacyjnym), znacznie lepsze efekty widać u osób posuniętych w latach. Na razie zalecałabym dobre kosmetyki i zabiegi od czasu do czasu, bardzo dobrze działa fotoodmładzanie, czyli działanie na skórę laserem IPL. Info dla krakowianek - w Estetice na Sławkowskiej ten zabieg jest bardzo popularny, a teraz mają urodzinowe ceny :)
 
Dziewczyny dajcie sobie spokój z takimi rzeczami. Nie dość,ze jest to ciało obce to jeszcze jest to drogie. Nie wiecie jak organizm na coś takiego zareguje. Czy będziecie z efektu zadowolone czy nie.

Na zmarszczki polecam serum Richevon. Jest to polskie serum , które sama używam od jakiegoś czasu po dwa razy dziennie i działanie super ! Nie ma w sobie zapychaczy takich jak parafiny oleje mineralne, czy inne tego typu środki. Za to efekt naprawdę fajny bo zmarszczek mam o wiele mniej. Twarz jest bardziej żywa oraz odżywiona.

Coś takiego by mi się przydało Wprawdzie zmarszczek nie mam jeszcze takich dużych , ale już przekroczyłam 30 lat i wid\ze,e skóra nie jest taka jak kiedyś. Nie wyglada tak dobrze, nie jest tak napięta ....
Gdzie kupowałaś może ten środek?
 
botox mi sie zle kojarzy i poza tym kosztuje mega duzo... nie wiem czy warto, w koncu mozna sie narazic na smiesznosc oszpeceniem ;/
 
Ja niestety niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...
 
reklama
Jesli dopiero zaczynasz przygodę z medycyna estetyczną to może rozsądniej byloby wypełnic zmarszczki kwasem hialuronowym? Na botoks mysle, ze decyduja sie panie w ciut starszym wieku. A kwas to delikatny preparat, nawilzy ci skore, przez co zmarszczki ladnie sie wypelnia, a przy tym zachowasz naturalny look :) Na Link do: Medycyna estetyczna | MediArt Poznań mozesz poczytac wiecej nt. tego i innych zabiegow medycyny estetycznej.
 
Do góry