reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Botox kto ma doświadczenie?

a wiesz co, ja mam jako takie ;) byłam raz w magicznej klinice w Poznaniu i choć efekt wyszedł super, potem nie mogłam jakoś powtórzyć, bo natłok pracy i obowiązków ;d . Ale teraz się luzuje i chętnie bym się jeszcze raz wybrała, bardziej na wolumetrię, bo coś moje owale twarzy... się zniekształciły ;( niestety, latka lecą...
 
reklama
Cześć, a co to ta magiczna klinika? Możesz coś wiecej powiedzieć? U mnie to wszystko dobrze wygląda, twarz mam jak marzenie (wiem, nie jestem skromna,;D), tak słyszę od mojej teściowej, a ona wciąż narzeka i zastanawiam się, czy jej nie zapłacić za taki zabieg... ino gdzie
 
Nie pomyślałam, że nazwa może Cię zmylić. To klinika medycyny estetycznej, działająca mobilnie, ale co najważniejsze, lekarze się tam nie zmieniają. mnie przyjmowała pani Derewianko. ciekawa jestem, na kogo trafię, jak się teraz wybiorę.
 
Miałam 3 razy. Mam zmarszczki na czole, nie jestem w stanie ich usunąć za pomocą kremów z uwagi na to, ze mam sporą mimikę. Zmarszczki miałam juz w wieku 20 lat, potem sie jeszcze pogłębiały. Botoks to usunął. Wiadomo, ze optymalnie byłoby z takiej mozliwości nie korzystać ale nie moglam się na siebie patrzyć i postanowiłam się jednak wybrać. Nie załuję. Jeśli juz chcecie się zapisać polecam wybrać gabinet lekarski tak aby to było przeprowadzone bezpiecznie.
Link do: Dermatolog - DermaMED Kraków
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze nie mogę się przekonać do botoksu, choć moja skóra i zmarszczki go potrzebują. Wiele moich koleżanek korzysta z tej formy poprawy urody. Niestety u jednej coś poszło nie tak i uniosły jej się brwi, wyglądała jakby cały czas była zdziwiona. Co mnie tylko jeszcze bardziej zniechęciło. Zastanawiam się ewentualnie nad kwasem lub dermapenem. Czy macie doświadczenie w tych kwestiach? Warto?
 
ja się powoli zastanawiam nad tym, czy nie zrobić sobie jakiegoś obstrzyknięcia na zmarszczki palacza
 
Wszystkie preparaty to toksyna botulinowa, różnią się tylko producentem. W PL występuję te co posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa – CE, natomiast nie występują w nich różnice pomiędzy profilem, dyfuzją i skutecznością działania tych preparatów, posiadają one wyłącznie inny przelicznik jednostek natomiast mają takie samo działanie.
Jest Botox, Azzulare, Dysport, Vistabel i Bocuoture.

W Rzeszowie polecam gabinet Slowage. Botoks zostanie tam podany przez doświadczonego lekarza tak wiec na pewno będziesz zadowolona.
Link do: Botox na zmarszczki - SLOW AGE Rzeszów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Robiłam lwią zmarszczkę u dr Leśniak w lk med w Krakowie. Balam sie jak cholera;) Okazało się ze niepotrzebnie. zabieg nie nalezy do najprzyjemniejszych ale nie boli (nie polecam przed okresem zaraz) A efekt taki ze odjęło mi z 10 lat ;)
 
reklama
Do góry