reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak apetytu w ciazy

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Czesc dziewczyny chcialam sie Was zapytac jak sie odzywiacie w ciazy
Ja narazie malo przytylam jesli chodzi o wage, choc bruszek juz widac. Ale nie mam ostatnio apetytu. Czy powinnam sie zmuszac do jedzenia i duzo jesc? Jestem na koncu 18 tygodnia i wiem ze teraz maluszek intensywnie rosnie. Biore witaminy ale martwie sie jedzeniem, ze nie mam apetytu albo ze jem za malo.
 
reklama
Ja przez 3 pierwsze miesiące schudłam 2,5 kg z wyjściowej wagi. W 4 miesiącu dopiero zaczęłam lepiej jeść i zaczęłam przybierać na wadze. Teraz jestem w 7 miesiącu i dopiero teraz mam straszną ochotę na warzywa (wcześniej mnie odrzucały). Moja położna powiedziała, żeby do niczego się nie zmuszać, tylko jeść wtedy kiedy ma się ochotę i to na co ma się ochotę
 
Cierpiałam na brak apetytu przez pierwsze 3 miesiące. Ginekolog mówiła że to normalne, żeby dużo pić. Jedz wtedy kiedy masz ochotę/zgłodniejesz i to co chcesz. Po pewnym czasie powinien apetyt wrócić. :)
 
Dokładnie, ja też w ciąży raz miałam większy, raz mniejszy apetyt :) tak to jest. Najważniejsze, żeby nie było to tak, że przez dłuższy czas nic prawie nie jesz, bo to byłoby już niebezpieczne.
 
Ja jestem w prawie 30tc. Na początku ciąży schudłam 2, 5kg w tym momencie jestem +3kg od wagi wyjściowej. Od początku jem bardzo mało, każdy posiłek to katorga. Nic mi nie smakuje, wszystko odrzuca. Nie martw się, dziecko ściągnie z Ciebie co potrzebuje.
 
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Ja przytylam ponad kilogram od wagi sprzed ciazy. I tak nie moge jesc wiekszych porcji bo wtedy mam bardzo napiety brzuch i uczucie przejedzenia. A dzis posrodku brzucha w gornej czesci czuje taki nacisk, jakby bolal mnie miesien. Co to moze byc i czy powinnam sie tym martwic? Jak siedze i potem wstaje to jest gorzej, jak chodze to uscisk jakby mija.
 
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Ja przytylam ponad kilogram od wagi sprzed ciazy. I tak nie moge jesc wiekszych porcji bo wtedy mam bardzo napiety brzuch i uczucie przejedzenia. A dzis posrodku brzucha w gornej czesci czuje taki nacisk, jakby bolal mnie miesien. Co to moze byc i czy powinnam sie tym martwic? Jak siedze i potem wstaje to jest gorzej, jak chodze to uscisk jakby mija.
Kwestie jelitowe moim zdaniem. Weź sobie Espumisan.
 
Bol ten jesr wysoko duzo powyzej pepka. Myslisz ze to moga byc jelita? Mam to tylko dzisiaj, moze rzeczywiscie to problem jelit. Kupie Espumisan, dziekuje za rade.
 
reklama
No bo na wysokości pępka to już jest macica, albo zaraz będzie :) pooglądaj sobie jak narządy zmieniają miejsce w ciąży.
 
reklama
Do góry