reklama

Brak apetytu w ciazy

Aniaanka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Czesc dziewczyny chcialam sie Was zapytac jak sie odzywiacie w ciazy
Ja narazie malo przytylam jesli chodzi o wage, choc bruszek juz widac. Ale nie mam ostatnio apetytu. Czy powinnam sie zmuszac do jedzenia i duzo jesc? Jestem na koncu 18 tygodnia i wiem ze teraz maluszek intensywnie rosnie. Biore witaminy ale martwie sie jedzeniem, ze nie mam apetytu albo ze jem za malo.

reklama

Miiodzio

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja przez 3 pierwsze miesiące schudłam 2,5 kg z wyjściowej wagi. W 4 miesiącu dopiero zaczęłam lepiej jeść i zaczęłam przybierać na wadze. Teraz jestem w 7 miesiącu i dopiero teraz mam straszną ochotę na warzywa (wcześniej mnie odrzucały). Moja położna powiedziała, żeby do niczego się nie zmuszać, tylko jeść wtedy kiedy ma się ochotę i to na co ma się ochotę

littlebabe

Rozwiązania
0
Cierpiałam na brak apetytu przez pierwsze 3 miesiące. Ginekolog mówiła że to normalne, żeby dużo pić. Jedz wtedy kiedy masz ochotę/zgłodniejesz i to co chcesz. Po pewnym czasie powinien apetyt wrócić. :)

SleepingBeauty

Rozwiązania
3
Dokładnie, ja też w ciąży raz miałam większy, raz mniejszy apetyt :) tak to jest. Najważniejsze, żeby nie było to tak, że przez dłuższy czas nic prawie nie jesz, bo to byłoby już niebezpieczne.

Milmo

Rozwiązania
0
Ja jestem w prawie 30tc. Na początku ciąży schudłam 2, 5kg w tym momencie jestem +3kg od wagi wyjściowej. Od początku jem bardzo mało, każdy posiłek to katorga. Nic mi nie smakuje, wszystko odrzuca. Nie martw się, dziecko ściągnie z Ciebie co potrzebuje.

Aniaanka

Rozwiązania
0
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Ja przytylam ponad kilogram od wagi sprzed ciazy. I tak nie moge jesc wiekszych porcji bo wtedy mam bardzo napiety brzuch i uczucie przejedzenia. A dzis posrodku brzucha w gornej czesci czuje taki nacisk, jakby bolal mnie miesien. Co to moze byc i czy powinnam sie tym martwic? Jak siedze i potem wstaje to jest gorzej, jak chodze to uscisk jakby mija.

Milmo

Rozwiązania
0
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi. Ja przytylam ponad kilogram od wagi sprzed ciazy. I tak nie moge jesc wiekszych porcji bo wtedy mam bardzo napiety brzuch i uczucie przejedzenia. A dzis posrodku brzucha w gornej czesci czuje taki nacisk, jakby bolal mnie miesien. Co to moze byc i czy powinnam sie tym martwic? Jak siedze i potem wstaje to jest gorzej, jak chodze to uscisk jakby mija.
Kwestie jelitowe moim zdaniem. Weź sobie Espumisan.

Aniaanka

Rozwiązania
0
Bol ten jesr wysoko duzo powyzej pepka. Myslisz ze to moga byc jelita? Mam to tylko dzisiaj, moze rzeczywiscie to problem jelit. Kupie Espumisan, dziekuje za rade.

Milmo

Rozwiązania
0
No bo na wysokości pępka to już jest macica, albo zaraz będzie :) pooglądaj sobie jak narządy zmieniają miejsce w ciąży.

reklama

Aniuśka

Rozwiązania
0