reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ciąży

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

asia97

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Lipiec 2023
Postów
32
Hejka. Skończyłam opakowanie logestu po 14 tabletkach logest według ulotki mogłam albo dalej brać tabletki bez przerwy albo zakończyć opakowanie i zrobić przerwę i byłam zabezpieczona. Wybrałam ta druga opcje i dodatkowo dla spokoju użyłam prezerwatywy. Czy mogę spać spokojnie, że nie jestem w ciąży? Do tego zrobiłam test beta hcg po 17, 24 i 31 dniach od stosunku wyszedł <2.3. Powtórzyłam go po 3 dniach wynik ten sam.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230718_153009_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20230718_153009_Microsoft 365 (Office).jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 319
reklama
Nie jesteś w ciąży
Dziekuje za odpowiedź dodatkowo wystąpiło krwawienie z odstawienia więc nie ma się czym martwic? Bo rozumiem że odrazu po tej 14 tabletce nie mogła pojawić się owulacja, skoro według ulotki byłam zabezpieczona?
 
Dziekuje za odpowiedź dodatkowo wystąpiło krwawienie z odstawienia więc nie ma się czym martwic? Bo rozumiem że odrazu po tej 14 tabletce nie mogła pojawić się owulacja, skoro według ulotki byłam zabezpieczona?
I oczywiście po tych 14 dniach i 7 dniowej przerwie, wzięłam kolejne opakowanie tabletek
 
Dziekuje za odpowiedź dodatkowo wystąpiło krwawienie z odstawienia więc nie ma się czym martwic? Bo rozumiem że odrazu po tej 14 tabletce nie mogła pojawić się owulacja, skoro według ulotki byłam zabezpieczona?
Tego nie wiem, ale beta jasno wskazuje że ciąży nie ma
 
Najlepsze, ze wczoraj powtarzałas po 24, a dziś masz jeszcze wynik po 31😎
Gdzie ten czas tak zapier*ala bo aktualnie bym potrzebowała
 
Najlepsze, ze wczoraj powtarzałas po 24, a dziś masz jeszcze wynik po 31😎
Gdzie ten czas tak zapier*ala bo aktualnie bym potrzebowała
O nieeeee, a tak się zaangażowałam w odpowiedź a tu znowu troll ... 😩
 
reklama
Najlepsze, ze wczoraj powtarzałas po 24, a dziś masz jeszcze wynik po 31😎
Gdzie ten czas tak zapier*ala bo aktualnie bym potrzebowała
Chodziło o dni po stosunku czyli 17,24 i 31. A dziś minęło już 20,27 oraz 34. Dziewczyny poprostu chciałam żeby bardziej doświadczone osoby udzieliły mi odpowiedzi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry