reklama

Brak miesiączki.

M

Marigold6555

Gość
Był seks z zabezpieczeniem. Dwa tygodnie później normalnie dostałam miesiączkę. Przed kolejnym okresem byłam chora i nie wiem czy mi się wszystko przesunęło czy jak, bo od półtora tygodnia planowanego okresu brak. Ból piersi i kłucie w podbrzuszu z prawej strony.

reklama

Morphi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Poczekaj jeszcze trochę bo może faktycznie Ci się poprzesuwalo. Jak nie dostaniesz zrób test, jeśli negatywny to i tak udaj się do ginekologa :)

nikolka1203

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
A w sobotę, niedzielę i poniedziałek kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. :oops:
Skoro uprawialiscie seks bez zabezpieczenia pod koniec cyklu to szanse są ogromnie małe. Okres spóźnia się pod wpływem wielu czynników czy chociażby leków, nie zawsze oznacza to ciążę. Kup i zrób test jeśli to ciąża to już na 100%bylby pozytywny

M

Marigold6555

Gość
A czy jak był seks z zabezpieczeniem a później była normalnie miesiączka to czy jest ryzyko ciąży?

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Jeśli teraz niedawno w obecnym cyklu był seks to i ciąża jest możliwa. Cykl wydłuża się zazwyczaj z powodu przesuniętej owulacji. Niezwykle rzadko to faza lutealna jest zaburzona. Trudno doradzić kiedy powinnaś zrobić test bo nie wiemy kiedy ta owulacja była. Najlepiej ok 12dni od owulacji plus jakieś 5dni żywotności plemników jeśli była po współżycia. ... No chyba ze pojawi się miesiączka ;)

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi