reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy VEGE Naturalne mleczko nawilżające do ciała Lirene ECO Baby jest dobre dla Twojego dziecka? 100 produktów czeka na przetestowanie. Zgłoś się szybciutko! - kliknij

Psychologowie z SWPS proszą o twoją pomoc. Ostatnio, dzięki babyboomowym mamom, udało się zebrać potrzebną liczbę odpowiedzi w 10 h :) Tym razem czeka anonimowa ankieta o twoim nastawieniu wobec stresu. Wypełnij i potraktuj jako dobry uczynek!

• Uwaga!

Wysyłając wczoraj informację o programie dla mam nie miałam pojęcia, że w ciągu kilku godzin utworzy się grupa. Jeśli chciałaś dołączyć, ale nie zdążyłaś - napisz do mnie. Wpiszę cię na listę rezerwową. Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Brak miesiączki.

M

Marigold6555

Gość
Był seks z zabezpieczeniem. Dwa tygodnie później normalnie dostałam miesiączkę. Przed kolejnym okresem byłam chora i nie wiem czy mi się wszystko przesunęło czy jak, bo od półtora tygodnia planowanego okresu brak. Ból piersi i kłucie w podbrzuszu z prawej strony.

reklama

Morphi

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Poczekaj jeszcze trochę bo może faktycznie Ci się poprzesuwalo. Jak nie dostaniesz zrób test, jeśli negatywny to i tak udaj się do ginekologa :)

nikolka1203

Rozwiązania
0
A w sobotę, niedzielę i poniedziałek kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. :oops:
Skoro uprawialiscie seks bez zabezpieczenia pod koniec cyklu to szanse są ogromnie małe. Okres spóźnia się pod wpływem wielu czynników czy chociażby leków, nie zawsze oznacza to ciążę. Kup i zrób test jeśli to ciąża to już na 100%bylby pozytywny

M

Marigold6555

Gość
A czy jak był seks z zabezpieczeniem a później była normalnie miesiączka to czy jest ryzyko ciąży?

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Jeśli teraz niedawno w obecnym cyklu był seks to i ciąża jest możliwa. Cykl wydłuża się zazwyczaj z powodu przesuniętej owulacji. Niezwykle rzadko to faza lutealna jest zaburzona. Trudno doradzić kiedy powinnaś zrobić test bo nie wiemy kiedy ta owulacja była. Najlepiej ok 12dni od owulacji plus jakieś 5dni żywotności plemników jeśli była po współżycia. ... No chyba ze pojawi się miesiączka ;)

reklama
Do góry