reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak miesiączki.

M

Marigold6555

Gość
Był seks z zabezpieczeniem. Dwa tygodnie później normalnie dostałam miesiączkę. Przed kolejnym okresem byłam chora i nie wiem czy mi się wszystko przesunęło czy jak, bo od półtora tygodnia planowanego okresu brak. Ból piersi i kłucie w podbrzuszu z prawej strony.
 
reklama
Jeśli teraz niedawno w obecnym cyklu był seks to i ciąża jest możliwa. Cykl wydłuża się zazwyczaj z powodu przesuniętej owulacji. Niezwykle rzadko to faza lutealna jest zaburzona. Trudno doradzić kiedy powinnaś zrobić test bo nie wiemy kiedy ta owulacja była. Najlepiej ok 12dni od owulacji plus jakieś 5dni żywotności plemników jeśli była po współżycia. ... No chyba ze pojawi się miesiączka ;)
 
reklama
Jeśli uprawiacie sex bez zabezpieczenia to szansa na ciąże jest! zrób test , i umów się do gina , chyba że nieregularność w cyklach jest u Ciebie normalna , a jeśli nie to znaczy że jakieś zaburzenia
 
Jeszcze nie, bo kochałam się z chłopakiem tydzień temu. A wcześniej normalnie miałam miesiączkę i później jak chora byłam to po tej chorobie jakby mi się coś poprzesuwało. Współżyłam tydzień po planowanym okresie, którego nie było. Tak mnie coś w podbrzuszu kłuje z prawej strony tak jakby na miesiączkę, a piersi mnie bolą czasami.
 
Sama nie wiem czy to były dni płodne czy nie. Bo odkąd pamiętam to zawsze kochamy się bez zabezpieczenia, bo tak jest nam lepiej i nigdy nie było, że ciąża choć ukochany nie uważał.
 
reklama
no to nie wiem czego oczekujesz? jeśli nie zrobisz testu lub bety to się nie dowiesz co jest przyczyną opóźnień , jeśli beta wyjdzie negatywna ,to wtedy umówić się do gina żeby sprawdził co jest grane
 
Do góry