reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak miesiączki

reklama
ja szybko dostalam bo szybko przestałam karmic
tearz po ciazy mama krotsze o mniej bolesne
własnie mi sie skonczyła nawiasem mówiąc
 
Kobietki a ja tak troszke z innej beczki bo juz mialam regularnie ok a teraz nie mialam( zawsze mam tak okolo1-4 kazdzego miesiaca) juz do tej pory zrobilam 3 testy wyszlo ze nie jestem w ciazy bylam u gina ale powiedzial ze jeszcze nie moze stwierdzic ciazy utro ide na badania moze przez krew sie jakos stwierdzi pobral mi tylko cytologie i kazal przyjsc za tydzien i powiedzial ze w siusiane testy to on nie wierzy kurcze ale 3 pokazaly to samo ciekawe czy Igorek bedzie mial rodzenstwo. Acha i ostatno sie dosyc konsekwentnie odchudzalam jak myslicie moze to jest przyczyna Pozdr Marta
 
Duży spadek wagi zmiany w sposobie odrzywiania moga powodowac zmiany w miesiączkowaniu

ale na pewno sie uspokoisz kiedy pojdziesz na kolejna kontrole do gina kiedy juz bedzie mozna stwierdzic coś konkretnego:tak:
 
Ja wiem ze panikuje ale teraz jak na zlosc zaczeli tak duzo mowic w mediach o raku szyjki macicy na wet reklamy sa na ten temat ze az strach po mnie chodzi caly czas.
 
reklama
Do góry