reklama

brak miesiączki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez monika_pk, 21 Czerwiec 2006.

1. monika_pk

monika_pk Gość

dziewczyny mam problem.....w połowie maja przestałam Nadie całkowicie karmic piersia i miesiaczki jak nie ma tak nie ma....nie wiem jak długo czekałyscie na swoja po odstawieniu od piersi ? zrobiłam test ciazowy na wszelki wypadek...wyszedł negatywny.HELP !!!!!!!!

2. Milla

Milla Mamy marcowe 06

Ja dostalam po miesiacu od porodu. Nadal karmie piersia. Tylko tez cos sie martwie bo go nie ma................. mam nadzieje ze nie jestem w ciązy. Podobno nawet i pol roku mozna nie miec.

3. reklama
  4. kjujik10

kjujik10 marcowa mama06` Marta R

Witam Ja karmilam piersia do maja i miesiaczki nie mam do tej pory mam strasznego stracha nawet zeby zrobic test a juz nie mowiac o lekarzu ale jeszcze jestem cierpliwa i czekam :))

5. KingaP

KingaP Gość

dziewczyny! pierwsze cykle mogą być bezowulacyjne (takie są zazwyczaj), więc nie bójcie się ciąży!!! :)

Ja dostałam miesiączkę 8 tygodni po porodzie i jestem już po drugiej... Mam nadzieję, że trzecia nie nadejdzie zbyt szybko...

A miesiączka przychodzi, jak zaczyna wydzielać się prolaktyna (wydziela się w czasie karmienia). Karmienie, to psychika. MOż e moniko_pkbrak miesiączki ma coś z tym wspólnego???

6. karolkaz

karolkaz Fanka BB :)

Ja nadal karmię piersią poród miałam 10 marca 2006 a okres dostałam w ten poniedziałek (wylewa się strasznie , może ta ilość jest spowodowana cesarką którą miałam) :)

7. agawa1

agawa1 Marcowa mama '06 Mamy lutowe'08

moniś nie wiem ja miałam też można powiedzieć dwie. Jedna takie plamienie 6 tygodni po porodzie. Druga w 8 tygodniu trwała 9 dni i do tej pory nic. NIe śpieszy mi sie do niej. NA wszelki wielki zadzwoń do lekarza to ci powie ile można nie mieć ale myśle że do 1,5 miesiąca dostniesz. to troszke mało miesiąc czekać od przestania karmienia. przyjdzie zmora nie martw się

8. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

kinga a moja kolezanka karmila piersia i w drugim miesiacu karmienia ot to niespodzianka-dzidziuch w brzuszku
    monika nie nie nie strasze ;) na pewno przyjdzie @ tez tak mysle ze za miesiac

9. mamaoli

mamaoli Gość

to widzę że nie jestem sama bo ja też boję się ciąży ::) jeszcze karmie ale coraz mniej
    w niedziele miałam okropne boleści i byłam przekonana że przyjdzie okres a tu do dzisiaj nic...

10. reklama
  11. ja tez sie martwilam bo pirwszą dostałam szybko a druga sie spozniała i sien załamałam
    ale przyszła i druga wiec myśle ze zamin to wszystko w naszym orgabnizmie wróci do normy trezba uzbroić sie w cierpliwosc

12. monika_pk

monika_pk Gość

czesc dziewczeta :0....dziś zaczełam plamic :) to chyba dobry znak....niestety wczesniej nie miałam zadnych oznak zblizajacego sie okresu...bolesci piersi czy brzucha...jedynie głowa mi "napieprza" i jestem zmierzła ;)....mam nadzieje ze to TO...:):):)

Poleć forum