reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny kolejne ujemne.

reklama
Czesc dziewczyny. W piątek zrobiłam test i wyszedł test pozytywny. W załączniku dodaje zdjęcie testu. Dzisiaj(tj. poniedziałek) zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. Miesiączki mam nieregularne. Z tym ze cykl niw przekraczał dłużej niż 35 dni. W tej chwili mój cykl trwa już 62 dni. Czy mogę być w ciąży?
czy kontaktowała się z lekarzem ? Tzn swoim ginekologiem ? To już zbyt długo, okres powinien zostać wywołany po przez leki. Test z piątku moglbyc falszywie pozytywny, każdy inny test po takim czasie powienien pokazywać konkretne grube kreski. Możesz jeszcze zrobić betę z krwi, ale ja na Twoim miejscu udałabym się czym prędzej do ginekologa.
 
czy kontaktowała się z lekarzem ? Tzn swoim ginekologiem ? To już zbyt długo, okres powinien zostać wywołany po przez leki. Test z piątku moglbyc falszywie pozytywny, każdy inny test po takim czasie powienien pokazywać konkretne grube kreski. Możesz jeszcze zrobić betę z krwi, ale ja na Twoim miejscu udałabym się czym prędzej do ginekologa.
Nie kontaktowałam się. Co miesiąc miałam normalnie, spóźniał się Max tydzień czasu. W styczniu już w ogóle nie dostałam, aż do teraz…
 
Nie kontaktowałam się. Co miesiąc miałam normalnie, spóźniał się Max tydzień czasu. W styczniu już w ogóle nie dostałam, aż do teraz…
Dlatego dobrze będzie to skonsultować się z lekarzem, okres nie przyszedł z jakiegoś powodu ale nie sadze by była to ciąża ponieważ, na oko jesteś jakieś 20 dni po terminie miesiączki, wiec każdy test nie ważne z jaka czułością powinien wyjść pozytywny. Wiem, ze zdążają się późne owulacje a przy tak długim cyklu obstawialabym jednak cykle bezowulacyjny, a co za tym idzie brak możliwości na ciąże.
 
Dlatego dobrze będzie to skonsultować się z lekarzem, okres nie przyszedł z jakiegoś powodu ale nie sadze by była to ciąża ponieważ, na oko jesteś jakieś 20 dni po terminie miesiączki, wiec każdy test nie ważne z jaka czułością powinien wyjść pozytywny. Wiem, ze zdążają się późne owulacje a przy tak długim cyklu obstawialabym jednak cykle bezowulacyjny, a co za tym idzie brak możliwości na ciąże.
Tfu prawie 30..
 
Napisałam, że wyszedł negatywny..
Czasem zdarzy się , że miesiączka nie wystąpi w terminie. Zaburzenia hormonalne stres itp. powinnaś udać się do gin tak jak pisała koleżanka wyżej. Ja też miałam 4 pozytywne 4 negatywne w ciąży nie byłam. Ale za nim poroniłam test mi ciąży nie wykazał :)
 
reklama
Do góry