reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny kolejne ujemne.

reklama
Zaznaczę, ze jestem 7 miesięcy po porodzie.
To trzeba było to zaznaczyć od razu. Twój cykl może się dalej normować, owulacja może być w rożnym czasie to fakt. Ale powtarzam, jeden pozytywny test a kolejne negatywne nie potwierdzają ciąży. Gdyby było odwrotnie - okej, można gdybać ale tak nie jest. Powtórz test dla własnego spokoju ale jeśli dalej będzie negatywny to po prostu odezwij się do lekarza..
 
To trzeba było to zaznaczyć od razu. Twój cykl może się dalej normować, owulacja może być w rożnym czasie to fakt. Ale powtarzam, jeden pozytywny test a kolejne negatywne nie potwierdzają ciąży. Gdyby było odwrotnie - okej, można gdybać ale tak nie jest. Powtórz test dla własnego spokoju ale jeśli dalej będzie negatywny to po prostu odezwij się do lekarza..
Tak zrobię, jutro idę jeszcze na betę. Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. 😊
 
Czasem zdarzy się , że miesiączka nie wystąpi w terminie. Zaburzenia hormonalne stres itp. powinnaś udać się do gin tak jak pisała koleżanka wyżej. Ja też miałam 4 pozytywne 4 negatywne w ciąży nie byłam. Ale za nim poroniłam test mi ciąży nie wykazał :)
Mam dużo stresu właśnie od grudnia, praktycznie tez nic nie jem.
 
reklama
Do góry