reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny kolejne ujemne.

Mala2000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2023
Postów
15
Czesc dziewczyny. W piątek zrobiłam test i wyszedł test pozytywny. W załączniku dodaje zdjęcie testu. Dzisiaj(tj. poniedziałek) zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. Miesiączki mam nieregularne. Z tym ze cykl niw przekraczał dłużej niż 35 dni. W tej chwili mój cykl trwa już 62 dni. Czy mogę być w ciąży?
 

Załączniki

  • 86C16E43-ABDA-42C7-A18A-B1DDEE343A16.jpeg
    86C16E43-ABDA-42C7-A18A-B1DDEE343A16.jpeg
    84,9 KB · Wyświetleń: 382
reklama
Czesc dziewczyny. W piątek zrobiłam test i wyszedł test pozytywny. W załączniku dodaje zdjęcie testu. Dzisiaj(tj. poniedziałek) zrobiłam dwa testy i wyszły negatywne. Miesiączki mam nieregularne. Z tym ze cykl niw przekraczał dłużej niż 35 dni. W tej chwili mój cykl trwa już 62 dni. Czy mogę być w ciąży?
Różnie jest z czułością testów, ale może ten ze zdjęcia ma kreskę produkcyjną. Bądź kolejne były wadliwe. Musisz zrobić beta hcg w labo.
 
Mój w zasadzie w przededniu spodziewanej miesiączki wyglądał tak. Pozytywny. Rano potwierdziłam betą w labo i było 23. Teraz przyrasta i zaczynam jutro 6 tydzień :) A w sumie poleżał z 10 minut zanim kreska wyszła.
B1CA92D8-404E-4905-A852-71461018E271.jpeg
 
Jaki to test? Ja miałam taka kreske i w ciąży nie byłam. I kolejne dały kreskę fałszywie pozytywną. I też miałam pozytywne i negatywne Ale nie twierdzę , że akurat u ciebie tak jest. A starasz się miałaś wtedy owulację?
 
Jaki to test? Ja miałam taka kreske i w ciąży nie byłam. I kolejne dały kreskę fałszywie pozytywną. I też miałam pozytywne i negatywne Ale nie twierdzę , że akurat u ciebie tak jest. A starasz się miałaś wtedy owulację?
Przy cyklach nieregularnych owulacje lubią się przesuwać. Byłam bardzo aktywna seksualnie i niestety 2 razy została gumka we mnie.
 
reklama
Do góry