reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak mleka NAN!?

reklama
Witam mam pytanie tak piszecie o tym mleku NAN wiec moze udzielicie mi porady.Otóż chodzi o to ze mieszkam w norwegii i tu nie ma duzego wyboru mleka albo nan 2 ktore daje synkowi albo jakies norweskie ktorego nie znam.tutaj daja dzieciom zwykle mleko krowie 3.5% Moj synek ma 15 miesiecy i daje mu to mlko zageszczajac 2 łyżeczkami kaszki jak dłgo moge mu je podawać i czy takie mleko mu wystarczy daje mu rano i wieczorem a w ciagu dnia jogurt czy serek.Nie ma tu niestety kaszek mlecznych czy ryzowych tylko same nawet nie wiem co ale jakies zbożowe z owocami nie ma tu rowniez deserkow jak w polsce tylko tarte owoce i mnie sie ciezko bylo na to wszystko przestawic pol roku starczylo
 
A u nas ciężko dostać NAN 3, bo 1 i 2 są.No, ale jak kończy nam się mleczko i w sklepie pustki, to dajemy kaszkę, bo z ich kupnem nie ma żadnego problemu :tak:
 
Tu mnie zaskoczyłaś!!!Ja też karmie moją Małą NAN3 i póki co nie zauważyłam żeby brakowało w sklepach.

Dlatego napisałam, że u nas ciężko to mleko dostać ;-).Jak jesteśmy w innym mieście, to bez problemu można kupić :tak:.A u nas to podejrzewam, niewiele osób kupuje Nan, więc zapewne nie ma potrzeby sprowadzać go w nie wiadomo jakich ilościach
 
reklama
Do góry