reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciazy

Kaska_85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2019
Postów
418
Dziewczyny jestem we wczesnej ciąży, ostatni okres 20 maja, cykle 29 dniowe, pierwsza betę robiłam w 27 dc wyszła- 30 druga w 29 dc wynik- 108, martwię się bardzo bo jestem po 4 poronieniach, a nie mam do tej pory żadnych objawów ciąży.. Zero mdłości, piersi miękkie... Miała ktoras z Was tak a mimo to dobrze się skonczylo
 
reklama
Mnie tez nie bolały, niestety miękkie były cała ciążę, i potem był problem ,bo pokarmu nie było, ale ciąża przebiegła bez problemów, objawił tez nie miałam , koło 7 tc doszły lekkie mdłości ,ale bez wymiotow, naprawdę gdyby nie test ciążowy, to bym nie wiedziała że w ciąży jestem
 
Dzieki❤️ dajesz nadzieję, najbardziej martwią mnie te oklaple cycki, no nic muszę być dobrej mysl
Mnie też cycki nie bolały. A przy takiej becie jak Twoja to bardzo rzadko występują jakieś dolegliwości ciążowe. Zazwyczaj zaczynają sie koło 7-8 tygodnia.
 
Dzięki obiecywałam sobie, że w tej ciąży nie będę schizowac ale nie potrafię... Cały czas się nakręcam, a tak chciałabym być spokojna, mieć nadzieję i być dobrej myśli, wierzyć, że będzie dobrze i znowu dupa 😑
 
Dziewczyny jestem we wczesnej ciąży, ostatni okres 20 maja, cykle 29 dniowe, pierwsza betę robiłam w 27 dc wyszła- 30 druga w 29 dc wynik- 108, martwię się bardzo bo jestem po 4 poronieniach, a nie mam do tej pory żadnych objawów ciąży.. Zero mdłości, piersi miękkie... Miała ktoras z Was tak a mimo to dobrze się skonczylo

Jestem w 23 tygodniu - ani razu w ciąży mnie nie zmuliło nawet, wymiotów brak, zmian smaków brak, jem jak jadłam z takim samym apetytem (ani większy ani mniejszy), piersi może urosły odrobinę przez ten czas ale bez szału, boleć nie bolały :)
Wyniki morfologii mam jakbym w ciąży nie była wcale...
Jedyny objaw to były lekkie zaparcia i aktualnie zmiana wydzieliny z pochwy - niby jej dużo ale jest sucho... Ale to dopiero ok 18-19 tyg się pojawiło.
 
reklama
No mnie najbardziej martwią te piersi, są miękkie i niebolace 😥
Ja bym się nie przejmowała ja ani w pierwszej ani teraz w drugiej ciąży na początku nie miałam bolących piersi nie jest to żaden wyznacznik. A mdłości dostałam koło 8 tygodnia więc spokojnie nie stresuj sie
 
Do góry