reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów ciąży

Marusia621

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
44
Witam jestem w 9tygodniu w ciąży i czuję się bardzo dobrze nie mam żadnych objawów, byłam u lekarza i ciążą rozwija się jak do tej pory prawidło, martwię się bo nic mi nie jest żadnych mdłości ani bóli brzucha.wcześniej urodziłam dwie córki i miałam objawy ciąży wymioty bóle brzucha itd.,trzy razy poroniłam i brak było objawów!Czy ktoś miał podobnie i było wszystko w porządku z dzidzia?
 
reklama
Zupełnie tak jak u mnie zero objawów jestem prawie w 14 tygodniu i od początku ciąży nic mi nie dolega, zupełnie rozumiem że się denerwujesz miałam to samo ale dałam na luz nawet piersi dotykałam czy bolą a jak nie czułam ich wrażliwości to panika 😁
U mnie jedyny objaw ciąży to brak okresu.
 
Zupełnie tak jak u mnie zero objawów jestem prawie w 14 tygodniu i od początku ciąży nic mi nie dolega, zupełnie rozumiem że się denerwujesz miałam to samo ale dałam na luz nawet piersi dotykałam czy bolą a jak nie czułam ich wrażliwości to panika 😁
U mnie jedyny objaw ciąży to brak okresu.
Dzięki za odpowiedź ,u mnie to samo, pozdrawiam
 
U mnie objawy (ból piersi i poza tym tyle) przeszły w 8 tygodniu i potem już nie wróciły. Już najgorsze scenariusze miałam w głowie, a ciąża rozwijała się prawidłowo. Na to nie ma reguły - może nie być objawów, a ciąża będzie rozwijać się prawidłowo, a mogą być objawy i może być coś nie tak. Objawy nie są gwarancją, że wszystko jest dobrze. To, że nie ma objawów to tylko dla Ciebie lepiej.
 
Witam jestem w 9tygodniu w ciąży i czuję się bardzo dobrze nie mam żadnych objawów, byłam u lekarza i ciążą rozwija się jak do tej pory prawidło, martwię się bo nic mi nie jest żadnych mdłości ani bóli brzucha.wcześniej urodziłam dwie córki i miałam objawy ciąży wymioty bóle brzucha itd.,trzy razy poroniłam i brak było objawów!Czy ktoś miał podobnie i było wszystko w porządku z dzidzia?
Nic się nie martw należysz do grona szczęśliwych które czują się wspaniale :)
 
Do góry