reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zanik objawów ciążowych

ja już od 11 tygodnia bez problemu łapałam tętno detektorem 😬 ale wiem, że zaleca się rozpoczęcie używania od 16 tygodnia - tak samo jak autorka mam ciążę bezobjawową, a że walczyłam o nią przez lata - moja głowa potrzebuje częstego potwierdzenia, że jest ok😌
Jak wie Pani gdzie i dziecko się dobrze układa to owszem można. Ale nie każdej kobiecie uda się tak wyłapać albo dziecko nie współpracuje 😁 i wtedy jest więcej nerwów co nie jest dobre dla dziecka. Dlatego ja radzę wstrzymać się z detektorem bo to musi być i dobry, sprawdzony sprzęt i muszą być umiejętności wyszukiwania. Ale autorka zrobi jak uważa. Ja miałam w pierwszej ciąży detektor i dwa razy wyłapałam po 12 tygodniu a później tak naprawdę nie miałam potrzeby. Ale każda ciąża inna.
 
reklama
W ciązy w 14tc leżalam w szpitalu i codziennie musiałam isć na USG, bo detektorem połozne nie były w stanie znaleźć tętna dziecka.
Więc sorry, ale dla mnie detektor w domu, to raczej wiecej stresu niż pozytku.
 
Do góry