reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na sex !

Casablanca1234

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Lipiec 2019
Postów
522
Od lipca biore tabletki antykoncepcyjen bo mialam dwie torbiele. Mam corke poltoraroczna a ochoty na sex w ogole. Nie wiem czy to wina tych tabletek czy zmeczenie bierze górę.
Chodze czasmi nerwowa i tez nie wiem co moze byc przyczyną. Czasmi mam wrazenie ze nie akceptuje siebie....moze to już zbyt długo trwa. Co robic?
 
reklama
Od lipca biore tabletki antykoncepcyjen bo mialam dwie torbiele. Mam corke poltoraroczna a ochoty na sex w ogole. Nie wiem czy to wina tych tabletek czy zmeczenie bierze górę.
Chodze czasmi nerwowa i tez nie wiem co moze byc przyczyną. Czasmi mam wrazenie ze nie akceptuje siebie....moze to już zbyt długo trwa. Co robic?
Wygląda na złożona sprawę, ale z drugiej strony nie Ty pierwsza się z tym mierzysz, więc na pewno dostaniesz pomo. Znajdź siły, żeby skonsultować się i ginekologiczne, i psychologiczne. A masz wolny czas tylko dla siebie i tylko dla męża?
 
Ja tak mialam podczas brania tabletek, warto skonsultować to z lekarzem
Wygląda na złożona sprawę, ale z drugiej strony nie Ty pierwsza się z tym mierzysz, więc na pewno dostaniesz pomo. Znajdź siły, żeby skonsultować się i ginekologiczne, i psychologiczne. A masz wolny czas tylko dla siebie i tylko dla męża?
Mam. Zresztą ten sex przeważnie był w weekendy. Moze sie dodatkowo zniechęciłam
 
Mowilam to powiedziała ze to libido to jednak wazne i tyle w temacie. Będę w maju u niej to porusze ten temat, niech cos zaradzi. Te tabletki to męka.
A moze warto zmienić lekarza?
Poszłabym do innego ginekologa, żeby ocenił, czy to leczenie jest skuteczne i jak długo na trwać. U mnie najpierw takie leczenie nic nie dało i poszłam na operację a po operacji miałam nawrót i wystarczyły 2 lub 3 opakowania, żeby wyciszyć jajniki. Po tym od kilkunastu lat mam spokój a nigdy więcej tabletek anty nie brałam.
 
Poszłabym do innego ginekologa, żeby ocenił, czy to leczenie jest skuteczne i jak długo na trwać. U mnie najpierw takie leczenie nic nie dało i poszłam na operację a po operacji miałam nawrót i wystarczyły 2 lub 3 opakowania, żeby wyciszyć jajniki. Po tym od kilkunastu lat mam spokój a nigdy więcej tabletek anty nie brałam.
Moja gin powiedziala ze jeśli chce miec jeezcze dzieci(a chcielibyśmy lecz obawy wtym czasie są wieksze chyba od checi) lepiej brac te tabletki zeby nie zniszczyc jajników. Stwierdzila ze bez tabletek one beda sie pojawiac.
 
reklama
Moja gin powiedziala ze jeśli chce miec jeezcze dzieci(a chcielibyśmy lecz obawy wtym czasie są wieksze chyba od checi) lepiej brac te tabletki zeby nie zniszczyc jajników. Stwierdzila ze bez tabletek one beda sie pojawiac.
Tak jak pisałam, ja kilkanaście lat temu zamknęłam sprawę torbieli i tym samym sprawę antykoncepcji hormonalnej. Dlatego nie jestem na bieżąco w trendach leczenia torbieli, poza tym torbiele mogą tworzyć się z różnych powodow. Ale myślę, że skoro źle się czujesz na tabletkach, to warto poszukać alternatywy. Jeśli będziesz się źle czuła i nie będziesz budowała bliskości z mężem (a satysfakcja seksualna ma znaczenie), to może się okazać, że nigdy nie będziecie umieli podjąć decyzji, zeby starać się o kolejne dziecko.
 
Do góry