reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu a ciąża

Tak, czekam na wizytę i cały ten proces sie ciągnie miesiącami, niestety tak to wyglada w uk 😕

Edit: wiem ze zadaje głupie pytania ale naprawdę nie jestem pewna i chciałabym się dowiedzieć jak to działa.

Ja cie najmocniej przepraszam ale ty chyba nie wiesz, co piszesz.
Idzie się do GP i tam rozpoczyna leczenie. Sama się leczę w UK na pewnego rodzaju problemy kobiece wiec jestem na świeżo.
Jak powiesz u GP ze od roku nie masz okresu to wyślą cie na komplet badań. Krew, usg itd. Żeby iść do specjalisty nalezy wykluczyć wszystkie inne możliwości. Hormony, pcos czy inne takie. Do specjalisty się nie dopchasz mając wyniki w normie, bo niby co on ma ci powiedzieć? Wszystko w porządku? No to, to sobie możesz do lustra powiedzieć.
Roczny brak okresu sugeruje, ze coś nie jest w porządku. Ale to u GP zaczyna się kompleksowe badania a nie u specjalisty.
A jeśli już tak bardzo chcesz specjalistę to są polskie prywatne kliniki. Idziesz, płacisz i masz. Ale ja bym się tam nie pchała, bo GP ma obowiązek wykonania kompletu badań.
 
reklama
Do góry