reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

Dołączył(a)
11 Grudzień 2018
Postów
1
Witam! Mam jeden problem i nie wiem co robić.
Ostatni okres miałam 24.10. Od tego momentu nie mam okresu. 6.11. Miałam stosunek prawdopodobnie był to dzień owulacji. 11.11 zaczęły mi się plamienia, skąpe krwawienie. Robiłam dwa testy były negatywne. Byłam u Ginekologa, mam powiększony pecherzyk i macice ale to nie ciąża. Więc to może być? Czy ktoś był w takiej sytuacji? Proszę o odpowiedź.
 
reklama
Rozwiązanie
Zaburzony cykl, który zawsze się może trafić np. z powodu choroby, stresu lub tak po prostu.
Niestety nie da się wszystkiego przewidzieć, jeśli chodzi o nasz organizm. Jeśli jest to jednorazowa sytuacja, to raczej nie ma powodów do niepokoju, zwłaszcza, że ginekolog chyba też nic niepokojącego nie powiedział.
Zaburzony cykl, który zawsze się może trafić np. z powodu choroby, stresu lub tak po prostu.
Niestety nie da się wszystkiego przewidzieć, jeśli chodzi o nasz organizm. Jeśli jest to jednorazowa sytuacja, to raczej nie ma powodów do niepokoju, zwłaszcza, że ginekolog chyba też nic niepokojącego nie powiedział.
 
Rozwiązanie
Do góry