reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak Okresu

dombor2301

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Maj 2022
Postów
55
Cześć Kobitki,
Cykle 27-28dniowe. Ubiegły cykl trwał 34dni(pierwszy raz w życiu). Niestety pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel. W 25dc teraz byłam na USG - torbiel sie wchlonela, endometrium 10mm i kazali czekać na okres i przyjść na następny monitoring. Okres powinnam dostać w poniedziałek. W niedziele wieczorem dosyć silny ból brzucha i tylko przez godzinę. Do dzisiaj brak okresu 32dc. Brak jakichkolwiek objawów. Zrobiłam dziś test - negatywny. Biorę codziennie Nac 1200mg oraz Inozytol 650mg 2x rano i wieczorem x1. Czy to może opóźnić okres? Do ilu dni czekać na okres ?
 
reklama
Ja bym piszla znowu do lekarza. Moze znowu torbiel sie zrobila albo jest zupelnie inna przyczyna. Mi zaczely notorycznie robic sie torbiele, jak zaczela wariowac tarczyca.
 
Ja bym piszla znowu do lekarza. Moze znowu torbiel sie zrobila albo jest zupelnie inna przyczyna. Mi zaczely notorycznie robic sie torbiele, jak zaczela wariowac tarczyca.
Ale 25dc na usg zadnych pecherzykow nie bylo wiec skad torbiel? Wizyte mam 17.03 myslisz ze poczekac czy przyspieszyc?
 
Cześć Kobitki,
Cykle 27-28dniowe. Ubiegły cykl trwał 34dni(pierwszy raz w życiu). Niestety pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel. W 25dc teraz byłam na USG - torbiel sie wchlonela, endometrium 10mm i kazali czekać na okres i przyjść na następny monitoring. Okres powinnam dostać w poniedziałek. W niedziele wieczorem dosyć silny ból brzucha i tylko przez godzinę. Do dzisiaj brak okresu 32dc. Brak jakichkolwiek objawów. Zrobiłam dziś test - negatywny. Biorę codziennie Nac 1200mg oraz Inozytol 650mg 2x rano i wieczorem x1. Czy to może opóźnić okres? Do ilu dni czekać na okres ?
Po torbielu cykl mógł się wydłużyć i zrobiło się zaburzenie ja jak miałam torbiele to nie miałam miesiączki i musiałam mieć wywoływana :)
 
ale to dopiero po 25dc by sie zrobila? w 25dc bylam na usg i powiedzial, ze prawdopodbnie byla owulka bo jedynie minimalistyczne malutkie pecherzyki zostaly
 
Dzisiejszy test negatywny, myślę że jak do poniedziałku nie przyjdzie to z rana w poniedziałek zrobię betę i progesteron. Jak będą ujemną to choxiaz po progesteronue dowiem się czy miesiaczka się zbliża czy trzeba wywołać eh
 
reklama
Do góry