reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak Okresu

reklama
Cześć Kobitki,
Cykle 27-28dniowe. Ubiegły cykl trwał 34dni(pierwszy raz w życiu). Niestety pęcherzyk nie pękł i zrobiła się torbiel. W 25dc teraz byłam na USG - torbiel sie wchlonela, endometrium 10mm i kazali czekać na okres i przyjść na następny monitoring. Okres powinnam dostać w poniedziałek. W niedziele wieczorem dosyć silny ból brzucha i tylko przez godzinę. Do dzisiaj brak okresu 32dc. Brak jakichkolwiek objawów. Zrobiłam dziś test - negatywny. Biorę codziennie Nac 1200mg oraz Inozytol 650mg 2x rano i wieczorem x1. Czy to może opóźnić okres? Do ilu dni czekać na okres ?
Też tak miałam, ale u mnie okres się pojawił miesiąc później. Jedyne co to brałam inny lek. Niestety nazwy już nie pamiętam. Moim zdaniem nie czekaj, umów się do ginekologa, może trzeba zmienić leki.
 
Do góry