reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak owulacji

karolina21325

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
61
Witam zaczęłam się z mężem starać o drugie dziecko ale kompletnie nie widzę dni płodnych! Ostanie dni płodne miałam 2 maja a tak nic cisza! Miesiączkuje regularnie co 31 dni. Ostatnia @ 17 sierpień. Od tygodnia piję zioła ojca Grzegorza Sroki. Czy ktoś może coś polecić albo czy któraś też tak miała i zaszła w ciążę jednak?
 
reklama
Czasem wydaje się, że owu nie ma, a tak naprawdę jest :) Jaką masz pewność że to cykl bezowulacyjny? Najlepiej umówić się do ginekologa ok. 10 dnia cyklu i zobaczyć czy są jakieś pęcherzyki :)
 
Idź na monitoring. Skoro masz cykle 31 dniowe, to na spokojnie możesz iść w 12dc.kozesz też mierzyć temperaturę. Jeśli będzie skok to owulacja prawdopodobnie również była.
 
U lekarza byłam wszystko niby okej kazał czekać bo organizm kobiety lubi płatać figle. A mam teraz inne pytanie wczoraj robiłam test owulacyjny wyszedł negatywnie kreska t jaśniejszaa dzisiaj około 12 kreska wyszła mocniejsze to.co to oznacza że owulacja jest dzisiaj w tym momencie czy nastąpi za dzień lub dwa i czy jak dzisiaj w nocy będę się kochać z mężem czy to ma sens czy za późno ? Mąż wraca z pracy około 1/1:30??
 
U lekarza byłam wszystko niby okej kazał czekać bo organizm kobiety lubi płatać figle. A mam teraz inne pytanie wczoraj robiłam test owulacyjny wyszedł negatywnie kreska t jaśniejszaa dzisiaj około 12 kreska wyszła mocniejsze to.co to oznacza że owulacja jest dzisiaj w tym momencie czy nastąpi za dzień lub dwa i czy jak dzisiaj w nocy będę się kochać z mężem czy to ma sens czy za późno ? Mąż wraca z pracy około 1/1:30??
Z tego co się orientuję to owulacja dopiero będzie nawet do 48h. Także sens jak najbardziej jest
 
reklama
Proponuję poobserwować sobie cykle. Będziesz wiedziała na czym stoisz i kiedy robić test owu czy iść na monitoring. Nie ma co bawić się w wyliczenia. Możesz mieć zarówno w 12-13 dniu albo i w 25 jeśli faza lutealna skrócona.
 
reklama
Do góry