reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka 5+7, HCG ponad 4000

G

guest-1713165905

Gość
Czy może ktoś miał taką sytuację? Nie mam żadnych plamień, krwawień, bóli.

HCG
28dc 75
34dc 712
38dc 2457

Dziś 41dc także podejrzewam że HCG jest w granicach około 4500. Bo pierwszy przyrost bety to 85 procent a drugi około 110 procent.

Czy jest nadzieja że pęcherzyk pojawi się w następnym tygodniu czy może to świadczyć o ciąży pozamacicznej ?
 
reklama
Rozwiązanie
Hey
Od czwartku leżę w szpitalu, hcg podskoczylo w pn do 3200. Ponieważ nadal nie mogli zlokalizować ciazy zdecydowano o podaniu metotreksatu domiesniowo. Na piątek mam przewidziane badanie bety . Jeśli wystarczająco spadnie nie będzie potrzebna druga dawka... nie wiem ile będę musiała tu leżeć. No coz...może następnym razem się uda. Jajowod niby drozny,w kwietniu poronilam ciaze wewnatrzmaciczna.
Nie można porównywać bety i liczyć przyrostów z takich odległych dni, liczy się z 48h lub max z 72h. Przy becie 1000-1500 musi być pęcherzyk, przykro mi 😔
 
Hmm to może pójdź do innego lekarza z lepszym sprzętem. Ja 6 dni po spóźnionej miesiączce miałam betę 1300 i pęcherzyk był ładnie widoczny o wielkości 4,3mm.
Lekarz znalazł strukturę ponad 1 cm i nie jest pewny co to, czy to pęcherzyk??
 
Lekarz niby coś znalazł ale nie był przekonany czy to jest pęcherzyk ciążowy bo niby jest za maly, ma 1,32 cm
Troche dziwne... bo trzeba brac porawke na usg 2tyg +/- u mnie pecheryk w 4+2 mial 0,55 cm. To u Ciebie za malo? Jesli podejrzewacie ciaze poza maciczna to jeszcze idz na wszelki do drugiego lekarza. Mysle ze za 2 tyg wszytsko bedzie jasne.
 
Czy mogło być tak że przez prawie pełny pęcherz pęcherzyk na USG mógł być zniekształcony i przez to lekarz nie mógł poznac? Lekarzami nie jesteście ale jakbym wstawiła zdjęcie to ktoś by powiedział czy to wygląda jak pęcherzyk ? Czy nie ma to sensu?
 
reklama
Czy mogło być tak że przez prawie pełny pęcherz pęcherzyk na USG mógł być zniekształcony i przez to lekarz nie mógł poznac? Lekarzami nie jesteście ale jakbym wstawiła zdjęcie to ktoś by powiedział czy to wygląda jak pęcherzyk ? Czy nie ma to sensu?
Jasne dam fotke. Myślę że pełny pęcherz nie ma znaczenia przy usg dopochwowym, samej czesto chce mi sie siku i wychodzi ok
 
reklama
1,32 cm
IMG_20201105_214140.jpeg
 
Do góry