)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak przyrostu beta hcg

Unavare

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć, to mój pierwszy wpis na tym forum. Chciałabym się was poradzić.
Miesiączkę miałam 4 lipca, cykle mam zwykle 27 dni, chociaż niedawno odstawilam antykoncepcje i zdażyły się też cykle 33 dniowe.
1 sierpnia wyszedł mi pozytywny test ciążowy, od razu pobiegłam na betę i wynik był 44,1.
5 sierpnia powtórzyłam będę i wyszła 42,5.
Powiedzcie mi, czy któraś z was miała taką sytuację? Czy mogę mieć jeszcze nadzieję??

reklama

Dozamnie88

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
A może warto jeszcze raz zrobić betę jutro? Faktycznie spadek wartości jest dziwny, ale kto wie?

Trzymam kciuki!

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Niestety spadek nigdy nie wróży nic dobrego.
Nie nastawiałabym się na nic pozytywnego.
Przykro mi :(

Unavare

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
A może warto jeszcze raz zrobić betę jutro? Faktycznie spadek wartości jest dziwny, ale kto wie?

Trzymam kciuki!
Właśnie dziwi mnie czemu tak dziwnie spadła. Może faktycznie zrobię betę. Zobaczymy wtedy czy napewno spada. Jednak cały czas mam tą nadzieję chociaż boję się że się rozczaruje

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym jeszcze jedną betę, ale tak, jak dziewczyny piszą - nie nastawiaj się na ciążę :(

reklama

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Właśnie dziwi mnie czemu tak dziwnie spadła. Może faktycznie zrobię betę. Zobaczymy wtedy czy napewno spada. Jednak cały czas mam tą nadzieję chociaż boję się że się rozczaruje
Kochana chciałabym żeby było dobrze ale przy spadku bety nigdy nie jest. Po 4 dniach powinna być znacząco wyższa :(

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry