reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak snu

Dołączył(a)
13 Kwiecień 2007
Postów
5
Moja 13 miesięczna córka od 3 dni śpi tylko po 4-5 godzin w nocy. Idzie spać około 7-8 wieczorem a budzi się już koło północy i nie chce już więcej spać. Nie płacze ani nie chce się bawić tylko leży lub siedzi w łóżku z otwartymi oczami. Czasami zasypia znowu ale tylko na kilkanaście minut i budzi się znowu, i tak do rana.
Niby nic złego ale przez to my też nie możemy spać, szczególnie żona która bardzo się tym zamartwia. Co na to poradzić, iść do lekarza czy przeczekać?
 
reklama
Mojej tipserki córka spała po 3 godziny na dobe,ale nie pamiętam niestety do jakiego wieku,ale napewno od urodzenia.Lekarze badali badali i wybadali,że taka natura dziecka.
I to było prawdą,wyrosła z tego.

A może połóżcie ją osobno ?
 
Joseph jakbym czytała o swoim synku. On tak miał przez jakieś pół roku albo i dłużej. Zaczęłam go kłaść później, około 22 to budził sie o 3 - 4, leżał w łóżku, potem koło 6 usypiał na godzinę. Było mi go żal, bo widziałam, że dzieciak sie męczy, próbuje usnąć, nie wychodzi z łóżka...Od kilku tygodni (odpukać:sorry2:) minęło, przesypia całe noce, czasem zdarza mu się mała pobudka na picie, albo pociąganie mnie za włosy.

Też się martwiłam że to może mieć jakieś neurologiczne podłoże, ale zarówno wywiad lekarski jak i wyniki były ok. Ma anemię, ale przy niej to raczej spac powinien chyba:-D

Bardzo współczuje, ponieważ wszystkich Was taka sytuacja umęczy.
Trzymam kciuki za całe przepane noce.
 
Mieliśmy się dzisiaj wczoraj, ale poprzednią noc Alicja (moja córa) przespała normalnie. Myślę że poczekamy z tym na razie, a do lekarza wybierzemy się jak sytuacja się powtórzy. I na razie odpukać śpi normalnie
 
reklama
O widzisz.
Za to u nas dziś pobudka o 3.30 i zabawa w pełni od tej pory ku mojej rozpaczy.

Przechwaliłam.
 
Do góry