reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak spadku beta HCG

Tajka03

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2020
Postów
87
Dziewczyny,

Miałyście sytuacje, że po ciąży pozamacicznej nie spadł Wam poziom beta hcg do 0? Czy możliwa, że mi utrzymuje się 6 miesięcy? Dziś nastraszyl mnie lekarz, że tak mogło być...😱😭😭
 
reklama
W styczniu było 100... pozniej badałam z moczu. Teraz z krwi mam w odstępach maksymalnie 3 dniowych 47 - 54 - 48 - 42...
 
Bez zabiegu, tylko zastrzyk. Miałam regularne okresy, ale podobno to nie przeczy małej wartości bety... kurdę...nie wkedziałam
 
Czyli od czasu tej ciąży masz regularny okres ? Kurcze trochę dziwne że tak beta , nawet mała tyle czasu się utrzymuje. A na kontroli wszystko się oczyscilo ? Nie zostały jakieś resztki ?
Może skonsultuj z jakimś innym lekarzem ? W takich sytuacjach warto zasięgnąć opinii kogoś innego
 
Koniecznie do konsultacji z innym lekarzem. Należy znaleźć przyczynę takiego poziomu hormonu - nie zawsze jest to ciąża czy pozostałość po niej.
 
Strasznie dziwna sprawa. Ja dostawałam metotreksat w grudniu 2020 i beta ładnie spadała. Na początku marca sprawdziłam ponownie, bo bardzo mi się wydłużył cykl, ale była 2,92. Pół roku to bardzo dużo czasu i ta beta jest trochę niepokojąca - ja bym koniecznie to z kimś skonsultowała.
 
Dziwne... ja co prawda kiedy wykryli cp miałam bardzo niski poziom bety bo 11, ale miesiąc później przy badaniu krwi było już zero. Coś u Ciebie jest nie tak. Tym bardziej, ze chwilami nawet masz przyrost...
 
reklama
Strasznie dziwna sprawa. Ja dostawałam metotreksat w grudniu 2020 i beta ładnie spadała. Na początku marca sprawdziłam ponownie, bo bardzo mi się wydłużył cykl, ale była 2,92. Pół roku to bardzo dużo czasu i ta beta jest trochę niepokojąca - ja bym koniecznie to z kimś skonsultowała.
Nie powinna spaść do 0? Jeżeli jest 2,92 to znaczy, że masz śladowy trofoblast który nie powinien sie tak długo utrzymywać..
 
Do góry