reklama

Brat/siostrzyczka dla lipcóweczka? Tak/nie/nie wiem?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2011' rozpoczęty przez konwalianka, 9 Maj 2012.

1. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

No to założyłam temat dotyczący rodzeństwa naszych kochanych lipcóweczek i lipcówek:-D
    Zatem , jakie są wasze plany na kolejną pociechę? Planujecie?:tak: Kategorycznie odmawiacie:rofl2: Czekacie na wpadkę:laugh2:

2. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

No to ja zacznę.. my od dawna planujemy dwójkę bąbli:-D Nad rodzeństwem dla Tymusia będziemy pracować za rok :rofl2:

3. reklama
  4. monia_26

monia_26 Mama Kingusi :*

konwalianko, dzięki za założenie tego tematu ;-):-):-)

Więc i ja się dopisuję:

Mu planujemy jeszcze jedną dzidzię, zaczniemy staranka jak Kinga skończy 2 latka, czyli w lipcu 2013 roku :-D:-D:-D:tak:

5. konwalianka

konwalianka Mały bąbelek

no to monia może razem będziemy w następnym wątku, swoją drogą ja już jestem w wątku: mamy2014rok

6. monia_26

monia_26 Mama Kingusi :*

konwalianko, kurczę nawet nie wiedziałam, że istnieje już taki wątek:szok::-D na pewno tam zajrzę, jeszcze dziś ale później, bo teraz z mała na spacerek wyruszam...

7. daga0707

daga0707 Fanka BB :)

My póki co odłożyliśmy starania o dziecko na nieokreśloną przyszłość ;-) Najpierw muszę trochę popracować, bo nie wyobrażam sobie żebym mogła przez najbliższe dwa lata siedzieć w domu. Muszę wyjść trochę do ludzi, bo inaczej oszaleję. Zawsze chciałam żeby między dziećmi była mała różnica wieku, ale w praktyce wyszło troszeczkę inaczej :-D

8. silwia84

silwia84 Fanka BB :)

konwi dzieki za watek. swietny pomysl

my tez myslimy nad drugim, ale najpierw musze zakonczyc rozdzial z uniwerkiem. znalesc jakas prace i kupno mieszkania. wiec pewnie za 3lata jak dobrze pojdzie, chyba ze cos wyjdzie w czasie tez bedziemy happy.:-)

9. wydrussia91

wydrussia91 Mamusi Serduszko:*

tak tak tak :-) czas pokaże kiedy :-D

10. reklama
  11. Aniaa23

Aniaa23 Fanka BB :)

My planujemy braciczka dla Karoliny. Kiedy? Sama sie zdecydowac nie moge. Moze zaczniemy starania pod koniec roku a moze nie;) W kazdym razie musze najpierw wrocic do pracy.

12. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Planujemy oczywiście, dla mnie płec bez znaczenia a czas "jak najszybciej"

Poleć forum