reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brązowe plamienia przed i po okresie

kasiula86

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Październik 2017
Postów
42
Witam. Zakładam ten wątek bo być może choć paru kobietom pomoze. Otóż odkąd pamietam miałam około 5 dni przed miesiaczka i 2-3 dni po miesiaczce brązowe plamienia ( brązowy sluz- i jasny i ciemny). Nic z tym nie robiłam bo myślałam ze tak ma być. Odkąd zaczęłam się starać o dzidziusia i nic nie wychodziło poszłam doblekarza. I zaczelo się. Badania hormonalane i wizyty od jednego do drugiego lekarza. Tsh i prolaktyne udało się unormować ale nadal miałam niski progesteron. Dostałam wiec duphaston a potem luteine ale nic nie pomogło. Wiec zaczęłam szukać info o tym co może pomoc. I znalazłam. Na te plamienia pomaga witamina B6. Nie wierzyłam ale sama się przekonałam bo widzę efekty. Zaczęłam od dawki 50 mg dziennie w 1 cyklu. I okazało się ze miałam tylko 1,5 dnia plamienia i cykl 26 dni. W 2 cyklu brałam już dawkę 100 mg dziennie i był 1 dzień plamienia i znowu cykl 26 dni. Teraz ma już 3 cykl. Jeśli będę miec znowu plamienie to od nowego cyklu zwiększam dawkę. Uważam ze warto spróbować. Powodzenia kobietki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi usg robił ordynator szpitala i nic o polipach nie mówił.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarze w moim mieście też nic nie mówili, że takie coś może być. Pojechałam do Prof. Dębskiego w Warszawie i jednak był. Został usunięty, plamienia się skończyły 3 miesiące po zabiegu zaszlam w ciążę.
 
Dziękuje za rade. Poczekam jeszcze troszke a jak się nic nie zmieni to tez się wybiorę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Usg transwaginalne. Mój polip krwawil nieregularnie, były miesiąc spokoju, potem obfite miesiączki, plamienia... Był to polip endometrialny, są też polip wywodzące się z szyjki macicy.
 
reklama
Usg transwaginalne. Mój polip krwawil nieregularnie, były miesiąc spokoju, potem obfite miesiączki, plamienia... Był to polip endometrialny, są też polip wywodzące się z szyjki macicy.

Podczas każdej wizyty u gina miałam takie usg robione i było wszystko Ok. Mam tylko za niski progesteron


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry