reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryka dla naszego Smyka

foto5.JPGfoto6.JPGTo mój Bebecar po synku, więc zapewne nie będe kupować nowego :) byłam zadowlona z niego , a wózek w stanie idealnym
89Katia - dzięki Tobie udało mi się wkleić zdjęcie :)
 

Załączniki

  • foto5.JPG
    foto5.JPG
    64,8 KB · Wyświetleń: 207
  • foto6.JPG
    foto6.JPG
    66 KB · Wyświetleń: 222
reklama
poprzednim razem miałam TAKO JUMPER i nie bylam zadowolona wiec jak tylko Mloda przesiadla sie na parasolke( ma maclarena -najlepszy zakup!!) to sprzedalam, wtedy postanowilam ze klejny bedzie wozk MAXI COSI MURA i jak na razie jest faworytem, musze jeszcze pojechac do sklepow czy nadal jest to aktualne ale mysle ze tak :)
 
mam po córci chicco trio z dużymi trzema kolkami, fotelik można nasadzić na rydwan, gondola stosunkowo dluga regulowana, spacerówka tez wygodna i jestem zadowolona z tego wozka.
 
Mnie marzy się NAVINGTON Galeon albo X-Lander X-1. Dla synka miałam kilka wózków, których nazw już nie kojarzę, bo to dawno było a one jakieś "niemarkowe" były. Córka jeździła w wózku Firstwheels, który był leciutki i lekko się prowadził. Niestety musiałam oddać.
 
Magdzik20 - ja właśnie mam stylo AT. Super koła pompowane, dobra amortyzacja dla dziecka :) duża gondola- co jest ważne. Polecilam potem kuzynów i koleżankom, kupiły i tez bardzo zadowolone. Ogólnie nie jest tani, cieszę sie ze mam ten wydatek z głowy. Używane widziałam w super cenach. Mój po 7 latach wyglada jak nowy :) podejdz sobie do sklepu Świat dziecka - np na Targówku, poogladaj, maja super wybór. Mozna do samochodu przymierzyc tez ;)
 
reklama
Eve dzięki za odpowiedź ostatnio byłam w świecie dziecka ale niestety w ogóle nie mieli bebecar ale może podjadę gdzie indziej bardziej skłaniałabym się do zakupu używanego bo ceny nowego są ogromne
 
Do góry