reklama

Brzeg

ewuniaf

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny!

Ja co prawda jestem z Opola ale w Brzegu pracuje!!! Chetnie poznam mamy z Brzegu.
Becioo mój maluszek urodzony miesiąc przed twoim ale moja mysia urodziła sie w domku!!! wybrałaś jednak opolski szpital.
Newt a ty gdzie rodziłaś??

reklama

Becioo

mamusia 02'2011
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
ewuniaf, tak wybrałam szpital w Opolu bo uważam,że tam jest bardzo profesjonalna opieka i nie żałuję swojego wyboru. A Ty jakim sposobem mieszkając w Opolu znalazłaś pracę w Brzegu!!?? To raczej ludzie z Brzegu szukają pracy we Wrocławiu albo Opolu bo u nas lipa z pracą :-(

ewuniaf

Rozwiązania
0
Becioo No akurat tak się złożyło że w moim zawodzi nie było dla mnie pracy w Opolu a Brzegu się znalazła. Pozostała dwójke dzieciaczków rodziłam w opolskim szpitalu. Opieka rzeczywiście profesjonalna. Ale jeśli chodzi o miłe wspomnienia z pobytów to wszystko zależy na czyj dyżur sie trafi :) ale to tak jak wszedzie :)

newt

Początkująca w BB
Miasto
Brzeg/Wrocław
Rozwiązania
0
Ech, ja miałam rodzić we Wrocławiu. Wszystko już było zaklepane, rodzinny poród itd., ale zachciało mi się tydzień przed terminem odwiedzić jeszcze teściów w Górze (niedaleko Rawicza), no i już nie zdążyłam wrócić ;-) Na poród w górowskim szpitalu złego słowa nie mogę powiedzieć, ale trzy i pół dnia na oddziale, to był koszmar po prostu! Gdyby sie okazało, że Misiek ma żółtaczkę i musiałabym zostać jeszcze trochę, to wróciłabym z nerwicą i on pewnie też.

ewuniaf

Rozwiązania
0
No ja się na domowy zdecydowałam miedzy innymi po to by uniknąć leżenia na oddziale... Wolałam byc cały czas z dzieciakami w domku :) A najlepsze jest to że moje starszaki strasznie chorowite były od maleńkiego a Hanusia- ta urodzona w domku zdrowa jak rybka i nie zna w ogóle szpitali, przychodnie zna tylko dlatego że na szczepienia chodzimy!!!

newt

Początkująca w BB
Miasto
Brzeg/Wrocław
Rozwiązania
0
Hej! Brzeskie mamuśki, jesteście tu? Odezwijcie się, bo jakoś padł ten wątek kompletnie ;-(

nikusiaa85

Miasto
Brzeg/Wrocław
Rozwiązania
0
ja po porodzie przywiezli mnie do szpitala bo rodzilam w domu i nie zdazylam rodzic w szpitalu :) Sorka ze przez jakis czas mnie nie było. Ale teraz ponownie sie odezwalam :) co tam u was slychac

potworek.pl

Potworkowa Mama :)
Miasto
Brzeg
Rozwiązania
0
Hej :-)
Cicho tu :-(
A fajnie by było poznać kogoś ze swojego miasta, zwłaszcza, że mieszkam tu dość krótko :tak:
Jest tu jeszcze ktoś??

rubi

wakacyjna mama ;-)
Miasto
O'le ;-)
Rozwiązania
0
Potworek ;-)
witaj i wracaj na plotki ;-)
widzę że Was się więcej zrobiło ;-) GRATKI ;-)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Poleć szpital, lekarza, położną 0