reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

"Brzuchatki z Krakowa i okolic"

Frutisek

Sierpniowa mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Poland_Kraków
Rozwiązania
0
Dziewczyny Kraków to wielkie miasto...może któraś mieszka gdzieś niedaleko.... ::) .Ja obecnie wynajmuję w Nowej Hucie mieszkanie...ale kto wie gdzie będe za miesiąc... piszczie! :laugh:

reklama

silunia

mama Zuzu
Miasto
Ambilly
Rozwiązania
0
Witaj Frutisku , tak myslalam , ze z Krakowa jestes , poznalam po zdjatku ;) mam oko do scian :)
Ja krakuska od urodzenia , obecnie mieszkam na Krowodrzy Gorce , wynajmujemy mieszkanie , jednak tak jak ty nie wiem gdzie przyjdzie mi mieszkac na stale .
Krakow uwielbiam , moze nie tak bardzow zimie gdzie brudno , szaro i ponuro ale pocieszam sie tym , ze za dwa tygodnie wiosna ;D przynajmniej kalendazowa
pozdrawiam ;)

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
moi teściowie mieszkają w Nowej Hucie na os. Kościuszkowskim :)
Kraków jest sliczny...

Rozwiązania
0
Cześć Dziewczyny :laugh:
Niedawno odkryłam to forum. Od 4 lat mieszkam w Krakowie, jestem w 17 tc. Mieszkam na Krowodrzy.
Pozdrawiam Was serdecznie :laugh:

Frutisek

Sierpniowa mama'06 Entuzjast(k)a
Miasto
Poland_Kraków
Rozwiązania
0
:laugh: Gorzata77 to w sumie niedaleko.. ;D I jesteśmy na tym samym etapie...ciąży,bo ja jeśli mi się skończył 16 to znaczy że jestem w 17.. prawda?? Powodzenia,a gdzie będziesz rodzić,czy pracujesz i ogólnie,może jakies foto wkleisz,albo swoje brzusio... ::)

gunia

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
Cześc tak sobie do Was zajrzałam, tez mieszkam na Krowodrzy Górce. Gdzie zamierzacie rodzić?

Rozwiązania
0
Coś bociany upodobały sobie Krowodrza ;D Leniuchuje sobie na L-4, pracuję w hipermarkecie więc dla dobra maluszka sobie odpuściłam :D ( prawie od początku ciąży) Dziwne, że nie trafiłam wcześniej na to forum :laugh: :laugh: Czytam czasmi forum "szpitale" na GW i mam mętlik w głowie, macie jakieś sugestie? " gdzie rodzić?" Jedno jest pewne nie ma w Krakowie szpitala idealnego :( Do takiego wniosku można dojść czytając właśnie "szpitale"..... Myślałyście o szkole rodzenia? Silunia może nawet robimy zakupy w tym smym sklepie :laugh: Frutisku pracuję nad zdjęciem i mam nadzieję, że niedługo nastapi udany finał. Osatnio trochę się zaokrągiłam :laugh: Śmiesznie to brzmi z moich ust, bo całe życie byłam raczej okrągła. Ostatnio przeżyłąm szok w sklepie z odzieżą ciążową, rozmiarówka kończy sie tam na rozmiarze 42, Cóż...........
Pozdrawiam Was gorąco :-*

reklama

JAAGA

Sierpniowa mama'06 Fan(ka)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam wszystkie krakowianki!! ;) Mam na imie Aga jestem w 17tyg i mieszkam na czyżynach .Zamierzam rodzic na galla(MSwiA) ponieważ moj gin tam pracuje, ale sama jeszcze do końca niewiem...jeszcze mam troche czasu.Może ktoś wie coś na temat tego szpitala?

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry