reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

reklama
Aniu, całkiem spory masz ten brzunio!

Chyba muszę zrobić zdjęcia mojego by móci porównać z Wami  ;)
 
Oto najnowsze zdjęcia mojego brzucholka (z dzisiaj):


20tc0ke.jpg



20tc6hz.jpg



20tc1ud.jpg



I co całkiem już pokaźny jest, prawda?

Do tego poza brzuszkiem przybyło mi w pupie, udach, ramionach, biuście ...

Jednym słowem wszędzie! O twarzy nie wspomnę, już jest księżycowata, oj co to będzie ...
 
Wyglądasz olśniewająco, nie przejmuj się zbędnymi centymetrami najważniejsze jest teraz dziecko. A po porodzie wrócimy do formy i figury(mam nadzieję !!!!!).POZDRAWIAM!!!!
 
Doxa, przeceiż prawie w ogóle nie widać twojego 'kopczyka krecikowego"!!! Super zgrabnie i wąziutko wygladasz! Chesz nas wszysrkie w kompleksy wpędzic?..... Uwazam ze jest super - tak trzymaj - bedziesz wzorem dla nas wszystkich!!!!!!
 
reklama
Kaszu od razu widać, że dużo czasu spędzasz na tarasie! Ale Ty opalona jesteś!

Tylko, tylko chyba Ci obcięło brzuszek, bo nic nie widzę!
;)
 
Do góry