reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki forumowiczek

etna ja wiem ze musze podejsc po mesku ale kurcze to jakos samo tak nie wychodzi. moj m jest przekonany ze bedzie dobrze i mnie bardzo wspiera, ale my kobietki jak zwykle się zamartwiamy na zapas
Twoje dzieciątko już jest jedną nogą po drugiej stronie, jescze trochę i będziesz mogła je przytulić. Lato przed wami, spacerki wózkiem, a ja mam jeszcze tyle do czekania, strach żeby szczęśliwie donosić jeszcze tyle miesiecy. Ty na szczęście już prawie wszystko za sobą jeszcze tylko trochę i już :-).
 
reklama
Śliczne macie brzuszki:) Ja jestem w 15 tygodniu, brzuch się trochę powiększył, ale ja mam wrażenie, że tam jest więcej tłuszczu niż bobaska. Jak oglądam wasze zdjęcia to wydaję mi się ze mój brzuch jest bardzo mały:(
 
:-Dwitam wszystkiech macie super brzusie mam nadzieje ze moj juz niedlugo tez bedzie widoczny a raczej szybko ja juz sie czuje jak w 3 miesiacu a niewiem co bedzie potem kto wie moze jest tam wiecej niz 1 z czego bym byla bardzo zadowolona szczesliwa jak nigdy przedtem:):):)pozdrawiam
 
reklama
Do góry