reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Maziajka fajnie :) a który tydzień będziesz miała dokładnie to badanie bo ja będę wtedy w 18t2d i dopiero będę się na polowkowe zapisywać to nie późno chyba ?
 
19+4
 

Załączniki

  • IMG_4300.JPG
    IMG_4300.JPG
    164,2 KB · Wyświetleń: 129
Kasiulka - uwielbiam Twoje zdjęcia [emoji3]. Ten uśmiech - już Ci kiedyś pisałam, że patrząc na Ciebie od razu zacieszam do telefonu - masz moc!
Brzusio na równi z cycem - czyli poloweczka jak sie patrzy [emoji5].
Pięknie Kochana [emoji5]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ewella bedzie 19 t 3 d wg Om ale dziecko wg 3 usg wychodzi o tydzien starsze wiec licze juz tygodnie wg USG i bedzie to 20 t 3d.

Kasiulka kwitniesz:-)

010igov35ye70zfx.png
 
Ilka ładnie juz widać, choć malutki jeszcze. Śliczne włosy i wow bez farby. Ja juz dawno z siwymi.

Kasiulka cud miód jak zawsze, chudzinka jesteś i hmm mam wrażenie, że nie rośnie zbyt szybko juz brzuszek?


Mi znowu wysokoczyl bardziej, aż czuje dół mocniej. Może to dlatego, że macica teraz co te dwa tygodnie wędruje wyżej i odczuwa się to skokowo? Co gorsza zginęła moja piłka, mam odstajacy jak na chłopca raczej hihi.
 
Nie no Megann - nie poznałam Cie [emoji3] - nie tyle przez stylówe co przez fryzurę [emoji6].
Brzusio coraz bardziej pcha się do przodu [emoji106]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie no Megann - nie poznałam Cie [emoji3] - nie tyle przez stylówe co przez fryzurę [emoji6].
Brzusio coraz bardziej pcha się do przodu [emoji106]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Żeby nie skłamać to tak jak spięłam włosy rano po przebudzeniu tak je mam do teraz :D a brzusio no fakt , juz sie coraz bardziej pokazuje[emoji14]w koncu mam co pokazać :D

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry