reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Ja po ślubie jestem 2 lata z lekkim hakiem ;) ale jak pisałem jakoś nie jest mi z tym źle że inne tu dziewczyny mają takie potężne staże :D
 
reklama
Aaggaa sliczny brzuszek i fajnie Ci w tej sukience :D ja mysle, ze najgorszy III trymestr pod kątem tycia, ale ja sie tym kompletnie nie przejmuje, po 1szej ciazy udało mi sie bardzo duzo schudnąć i teraz tez spokojnie wszystko zrzuce, juz wiem doskonale na co moj organizm reaguje, jaka dieta i jakie cwiczenia, takze na razie jak mam na cos ochote to po prostu to jem ;)
 
Ja ze swoim jestem 4 lata, a znamy sie jakies 8. Poznalismy sie w szkole, ale pozniej drogi sie rozeszły. Jednak los chcial zebysmy znowu na siebie trafili :p i tak sie męczę :d
 
To ja też pokaże :) 15t5d
 

Załączniki

  • 20170120_171105.jpg
    20170120_171105.jpg
    544,9 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Aga jak wszystkie, cudo kiecka ale brzus jeszcze bardziej uroczh choć malutki.

Truskawka jak fajnie zobaczyć!! Moim zdaniem masz już spory i okraglutki brzuszek, bardzo ładny kształt.

Ewella ladniutko :)


Ciekawie z tymi stazami, ważne by być szczęśliwym.

Truskawka Lubie pomarudzic, bo teraz czuję się pokrzywdzonam mało jem, ćwiczę a oblalo mnie wręcz ale podejście mam jak Ty. Wiem, że dam radę, część od razu spłynie po porodzje a potem reszta, jeszcze przy maluszku człowiek więcej się rusza etc. Ważne by ciąża była zdrowa imudana.
 
Do góry