reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

reklama
Jej dziewczyny przyszlam sie pochwalic!!! znalezlismy z mezem fajny sklep z ciuszkami!tylko strasznie drogo niektore rzeczy!
ale kupil mi mezus ta sukienke sztruksowa!! ale sie ciesze!!wzielismy M ale jest jeszcze troszke za duza!mysle ze za 2 tygodnie bedzie wsam raz!!!
w sobote zrobie w niej zdjecie i sie wam pochwale!jestem zachwycona!!oj strasznie to przezywam!!
 
czesc dziewczyny!jeszcze raz dzieki za troske!!dzieki Bogu u mnie wszystko w porzadku!!!tylko ze troche zajeta i spiaaaca strasznie bylam, i dlatego tak brzydko sie nic nie odzywalam:)
a teraz zaleglosci nadrabiam i jeszcze nie doszlam do plamienia, brudzenia i nie wiem co z Madzie, mam nadziej, ze ok!!!
a u mnie tez w piatek zawsze sie konczy pelny tydzien!!faktycznie wiekszosc z nas tak ma pod koniec tygodnia:)
a brzuszek jest tylko poza brzuszkiem, wszystko tak marnie wyglada, chociaz kruszynka nie jestem to wygladam tak jakos slabo, aprzeciez juz wiecej jem, tylkoze te wymioty nadal chyba tak wykanczaja organizm, i juz 5kilo schudlam, no!
 
Lilith a ten sklep to znalazłaś w Bielsku? bo w Tychach ciężko z takimi sklepami, i tak mówiąc szczerze to jest odzież ciążowa i dla puszystych. Niestety dla puszystych jest przewaga.
Podobno w H&M są ubrania ciążowe. Byłyście kiedyś w tym sklepie?
 
Tak sa tam ciazowe ciuszki i to calkiem fajne ale pewnie tez za fajna kase:(
W bielsku takie mile Panie mi powiedzialy i okazalo sie ze sa 4 sklepy:) bylam jak na razie w 2 i z jednego jestem zadowolona...bo ja nie potrzebuje ciuszkow wizytowych ani do pracy tylko cos bardziej mlodziezowego a o takie ciezko:(
Wiesz co do Tychow to ja niewiem ale ja sie wybieram do Katowic znow wiec tam popatrze:)u nas nawet niema H&M:(:(
 
reklama
Do góry