reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

LILITH

Moderatorka
Dołączył(a)
9 Maj 2005
Postów
14 743
Miasto
UK
A wiec zalozylam juz watek brzuszkow...napewno kazda z nas ma sie czym pochwalic:)
ja pierwsza....:
to juz 6tc!!:) czyli sprzed tygodnia...

brzuszekranoprzerobione14up.jpg
 
reklama
podzielam zdanie axxa. Mój brzuś dołączy jak kupimy cyfrówke hi hi. A to nastąpi lada dzień. Ale wiesz co lilith jest zupełnie podobny do twojego. A już się martwiłam żę tylko po mnie tak widać.
 
Śliczny brzuszek :) w sumie podobny do mojego, a podobno w tym czasie nic nie widać :)jak tylko będe miała możliwosc to mój brzuchalek tez umieszcze :)
 
Dziewczyny jak pomniejszyć zdjęcie żebym mogła go tutaj wkleić bo niestety cały czas otrzymuje wiadomość że mój plik jest za duży.
 
reklama
Ciekawy wątek Lilith, gratulacje.
No cóż, nie mam swojego zdjęcia, ale jestem "troszeczkę" większa niż Wy. Sporo spodni poszło na górną półkę w szafie.
 
Do góry