reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

BRZUSZKI!! (MAJOWO/KWIETNIOWE)

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
A wiec zalozylam juz watek brzuszkow...napewno kazda z nas ma sie czym pochwalic:)
ja pierwsza....:
to juz 6tc!!:) czyli sprzed tygodnia...

reklama

nadiaw79

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
podzielam zdanie axxa. Mój brzuś dołączy jak kupimy cyfrówke hi hi. A to nastąpi lada dzień. Ale wiesz co lilith jest zupełnie podobny do twojego. A już się martwiłam żę tylko po mnie tak widać.

LILITH

Moderatorka
Miasto
UK
Rozwiązania
1
Nadiaw to super!! juz sie niemoge doczekac jak go zobacze :)

anek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lilith super brzusio :)
Ja postaram się też swój brzuś w niedługim czasie wstawic :)

mmegii

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Śliczny brzuszek :) w sumie podobny do mojego, a podobno w tym czasie nic nie widać :)jak tylko będe miała możliwosc to mój brzuchalek tez umieszcze :)

nadiaw79

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny jak pomniejszyć zdjęcie żebym mogła go tutaj wkleić bo niestety cały czas otrzymuje wiadomość że mój plik jest za duży.

reklama

aska00

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ciekawy wątek Lilith, gratulacje.
No cóż, nie mam swojego zdjęcia, ale jestem "troszeczkę" większa niż Wy. Sporo spodni poszło na górną półkę w szafie.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Majowe mamy 2020 19
Megan22 Lutowe mamusie 2020 priv 41
Paulina97 Grudniowe mamusie 2019 228
P Lutowe mamy 2020 0

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry