reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2011' rozpoczęty przez kamilaedi, 11 Grudzień 2010.

1. kamilaedi

kamilaedi Fanka BB :)

Niedlugo zaczna nam rosnac nasze fasolki i brzuszki tez beda coraz wieksze :) proponuje tu sie dzielic cm i kg oraz fotkami brzuszkow jak tylko sie zaczna pojawiac.

ja do najszuplejszych nie naleze... mam 180cm i 76kg, wiec na moj brzuszek musze jeszcze poczekac a jak tam u was jest?

Ostatnia edycja: 11 Grudzień 2010
  2. mama2011

mama2011 Fanka BB :)

ja mam 164 i 52 kg ale brzuszek się już pokazuje jak leżę na plecach to bioder nie widać a brzuszek leciutko wypukły

3. reklama
  4. Oli.B

Oli.B Fanka BB :)

A ja mam 156 i 41 kg :-) więc u mnie pewnie będzie szybko widać brzuszek :happy2:

5. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

A ja jak już wcześniej napisałam mam nadwagę i nie umiem sobie poradzić z samoakceptacją mam 160 cm wzrostu i 72 kg...brzuch wydety przez zaparcia;/......

6. kamilaedi

mama2011, oli.b ale wy chudzielce jestescie...
    saga31 niemartw sie, razem bedziemy chudnac po ciazy :D

7. mama2011

mama2011 Fanka BB :)

ja bym chciała żeby mi po porodzie zostało +5 kg

8. kasica88

kasica88 Fanka BB :)

kochane wy przy mnie to możecie sie schować, mam175cm i 88kg
    ja nawet nie chce myśleć jak ja bede po ciąży wygładac a brzuch to mam jakbym juz w czwartym misiacu była:-D

9. kamilaedi

to to i ja bym chciala
    kasica88 tez tyle wazylam dwa lata temu, pozniej chodlam do 71 a teraz znow mi sie przybralo na wadze ;/

10. reklama
  11. sagaa31

sagaa31 Fanka BB :)

Ciesze się że nie jestem sama:-) teraz nie czas na kompleksy teraz trzeba sie cieszyć dzidziusiem;-)

12. Oli.B

Oli.B Fanka BB :)

Widzicie dziewczyny tak źle i tak nie dobrze :(. Ja bardzo bym chciała przytyć. Nic nie mogę na siebie kupić bo wszystko za duże :-( no i cycków brak :eek:. Ale jak patrzę na moją mamę, to chyba się to nie uda. :(

Poleć forum