reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Ciazowe Brzuszki

kamilaedi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Lipiec 2010
Postów
1 920
Miasto
poludnie uk :p
Niedlugo zaczna nam rosnac nasze fasolki i brzuszki tez beda coraz wieksze :) proponuje tu sie dzielic cm i kg oraz fotkami brzuszkow jak tylko sie zaczna pojawiac.

ja do najszuplejszych nie naleze... mam 180cm i 76kg, wiec na moj brzuszek musze jeszcze poczekac a jak tam u was jest?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam 164 i 52 kg ale brzuszek się już pokazuje jak leżę na plecach to bioder nie widać a brzuszek leciutko wypukły
 
A ja jak już wcześniej napisałam mam nadwagę i nie umiem sobie poradzić z samoakceptacją mam 160 cm wzrostu i 72 kg...brzuch wydety przez zaparcia;/......
 
kochane wy przy mnie to możecie sie schować, mam175cm i 88kg
ja nawet nie chce myśleć jak ja bede po ciąży wygładac a brzuch to mam jakbym juz w czwartym misiacu była:-D
 
Ciesze się że nie jestem sama:-) teraz nie czas na kompleksy teraz trzeba sie cieszyć dzidziusiem;-)
 
reklama
Widzicie dziewczyny tak źle i tak nie dobrze :(. Ja bardzo bym chciała przytyć. Nic nie mogę na siebie kupić bo wszystko za duże :-( no i cycków brak :eek:. Ale jak patrzę na moją mamę, to chyba się to nie uda. :(
 
Do góry