reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

no uważam uważam bo widze ze on to by najchetniej cały do buzi wziął...
Ojj Salcia nie bedzie tak źle dasz rade :) :*
 
reklama
Witam. Mój Minio juz od miesiaca je biszkopty, wafelki, chrupki kukurydziane...
Od niedawna je parówki
Lubi banany. jabłka, maliny, jerzyny. Co on tam, a indyka, z kurczaka kosci daje mu to tak ssie ze szok (kurczak ofc pieczony)
hm.. Aa marchewki (ale po moich ma kolke, mimo ze kupuje marwitki i gotuje) ale ze sloiczka juz nie ma kolki jak zje.
a robie mu zwykla kaszke ryzowa i dorzucam podgotowanego banana zmiksowanego ;P
Ogórka kiszonego sobie ssał juz i nic mu nie bylo (moja mama mu dala jak bylam z psem, jak wrocilam i to zobaczylam to taką bure dostala ze szok :p ) ale o dziwo smakowal mu i nic mu nie bylo ;p
Chleb oczywiscie uwielbia!
A jest taki ze jak ugryzie kawalek ciastek czy czegokolwiek to jak za duzy to wypluwa a jak mniejszy to dziaslami sobie to gryzie i jak bedzie na tyle miekki to sobie polknie, hah.a no i kasze mu robie na biszkoptach tez ;p

Ogólnie to je bardzo dużo, jakbym miala patrzeć to on tyle co juz teraz je mógłby dopiero w 8 miesiacu czy 9 jesc, a ma 5 miesiecy i je i żyje i jakos kolek nie ma. A no i brzoskwinie juz sobie ssał ;p

Sugar bardzo dobrze Cie rozumiem, ja z przycialem nie rozmawiam, tzn rozmawiam ale sie juz nie przyjaźnimy, jakraz na 3 tyg sie spotkamy przypadkiem to ze 20 minut pogadamy i tyle. I mam dawną przyjaciołke znamy sie 9 lat i z nia zawsze dobrze sie dogadywalam, ale mimo wszystko, lubie wam sie wygadac bo mnie zrozumiecie.

Saleminka biedny ten Twoj Kubulek. Mam nadzieje ze moj jak bedzie zabkowal to tak źle aż z nim nie bedzie.
Buziak dla Kubuśka ;*

Co do napojów, ja wogole nie lubie gazowanych, pije od kiedy pamietam wode niegazowaną, jak mialam ze 3 latka to juz tak pilam i do tej pory.
Chociaz ostatnio wcale sie nie wysypiam i pije sporo redbuli i tych innych a to tuczy. Jak mama spagetti kaze mi zrobic to nie jem, albo lasagne (uwielbiam) ale tez nie jem. ja wcale duzo nie jem, tyle ze ja lubie gotowac i podjadam bo ja 3/4 zycia to w kuchni, a to ciasta, a to obiady, a to zapiekanki z cukini i to tak. wiec jak gotuje to podjadam a jak zrobie to tez kawalek przewaznie zjem i to mnie wkurza.
Na tvn style ten program z usa co jest gotuj i chudnij albo polski te 2 babeczki co prowadzą.
Ja mam wszystkie prawie przepisy od nich. Ale co z tego jak kasy nie mam zebyu kupic skladniki, a taty sie nie doprosze ze chce cos zdrowego zrobic i zeby dal.

Wogole zaraz ide na miasto moze cos uda mi sie na ciuszkach malemu kupic.. Bo ostatnio same noweksy mu kupowalam, a teraz niestety pilnie potrzebuje a akurat pieniazków brak to co sie da to mu kupie w lumpku ;P

Sugar ucaluj Marcela, jest przecudowny! :)




PS dziewczyny mam nadzieje ze za kilka lat sie spotkamy ;D W jakimś miescie sie umowimy przyjedziemy z maluchami i kiedys sie spotkamy w realu :D
 
artystka miło Cie widziec:-)
Jejku ja sie nie moge doczekac az maly bedzie juz jadal jakies potrawki, a cyca juz mniej;-) ale jeszcze troszke:-)
Co do spotkania to fajnie by bylo;-)
ide cycocha nakarmic/............
 
Artystka- kochana noto twoj faktycznie duzo je hehe :D ucałuje go od "cyber cioci"
co do spotkania to super pomysł najlepiej sie spotkac tak wtedy kiedy i ja bede w PL to w takim mieście pomiedzy zeby kazda miala mniej wiecej ta samą droge fajnir by bylo... ;]
Co do gotowania ja tez uwielbiam gotowac i jeść :) zapiekanki bardzo lubie a wiesz co ostatnio bardzo czesto robie zupki i powiem szczeże że może i sie bardzo nie najesz ale to duzo zdrowsze. a spagetti lepiej samemu sos zrobic na pomidorach i odrobinie przecieru serio mniej kaloryczny,,
TVN style tez oglądam czesto :) na Travel channel tez duzo gotowania jest :)
Co do cycusia.. ja odstawiam powoli..
 
witam sie ;) wpadlam na chwilke....

wiec tak pamietam jak pisalam 13.08. ze Niko probuje sie przekrecic itd, od 2tyg. przekreca sie na brzus perfect, od wczoraj z brzusia na plecki tez juz slicznie..... czolga sie ale tylko do tylu, podnosi juz pupala jak lezy na brzuszku i pomalu prostuje raczki jak lezy na brzuszku. Wazy prawie 8,5kg i ma 70cm. jest tylko i wylacznie na cycku. wlasnie nam sie beda przebijac 2 jedyneczki na dole i mamy masakre....
 
gotuje,bo kiedyś kupiliśmy kilka obiadków w słoikach i zaczął tym żygać,więc zrezygnowałam kupowanie takich obiadków,jedynie deserki kupowałam,teraz ich nawet nie kupuje.Bo Robię mu deserki np.1 banan i pół nektaryny lub brzoskwinki,albo bawię się w obieranie winogrona ze skórki i wyciąganie pestek heh No i zębole się uspokoiły,wczoraj spać nie chciał a jak już wymarudził się to wstał dopiero po 3 :-)
 
adka ale ona sie malusia urodzila wiec nie ma cos sie dziwic ze teraz tez nie jest wielka;)
Ja dzies bylam na drugim szczepieniu z Mikim i wazy 7200 i ma 66cm, nawet skubaniec nie zapłakał:-) no ale to dobrze:-)
Mój tez juz nosi 68-74 :-D klocek....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Adka- dobra ma wage nie martw sie :) moj tez nosi 68-74 a ma 6 mies. wazy niewiem ile bo jeszcze nie bylismy u lekarza z tydzien idziemy to dam znac. a pozatym co slychac jak Ty sie masz??
 
Do góry