reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

Adka- kochana nie przejmuj sie i nie stresuj glupim chlopem teraz masz dzieciątko :) a w przychodni powinni cie zrozumiec. Masz tez swoje sprawy a jesli mala sie ma dobrze to lekarza tez nie potrzebuje a szczepienie moze poczekac ja z moim tez jestem miesiac do tylu ze szczepieniami.
 
reklama
ale co to księdza obchodzi...co za...zachowują się jakby nieobecność jednego rodzica było grzechem...ciekawe co by było gdyby ojciec wyjechał daleko czy by kazał go szukać.
Idź do innego koscioła ;-)

Mój łobuz na 80 już prawie całkowicie jest,chyba zwolnił trochę.
Już rozglądamy się za spodniami i kurtką na zimę lub kombinezonem,bo buty kupie dopiero pod koniec października lub w listopadzie,bo z nogą róznie bywa,wiem jak rosnie,więc wiem jak kupić ubranie,ale buty hmm ciężko stwierdzić :-) ona ma dużą nóżkę.

Wczoraj zajadaliśmy ziemniaki z rybką i sosem koperkowym-mniam,Kuba jadł i walil w stół by mnie pogonić,bo nawet nie gryzł tyłko połykał hehe
 
salemcia- a to chyba niedobrze ze polykał moze go potem brzusio boleć... :(
No ja tez musze poczekac do listopada pazdziernika w kupowaniem ciuchow zimowych. na teraz kupilam mu pare dresow fajnych w ciucholandzie superowe prawie nowki. uwazam ze na takie male dziecko szkoda wydawac duzo kasy na ciuszki jak szybko rosnie. a kombinezon mam na 80 ale cos czuje ze on bedzie do zimy wiekszy i mu bedzie za maly a buty no jak narazie ma chyba 18 rozm bo na 19 buciki mu zlatuja jeszcze ;]
pozatym maly ma katarek :( a we storek do lekarza na badanie i chyba szczepienie.. a jaka u was pogoda dziewuszki?
 
wczoraj była fajan pogoda a dzisiaj do d...Kubuś też miał aktarek,a że źle reaguje na krople do nosa i sól morska to niczym mu nie leczymy,dajemy więcej owoców i soczków i działa bosko,nie widzimy chociaż zanoszącego się malucha na widok pipetki z kroplami do nosa...

Mi ktoś powiedział-ze na butach dla dziecka nie ma co oszczędzać,ale ja mam inne zdanie,teraz nie zamierzam kupować Kubie drogich butów typu.Bartek bo po co,za wiele w zimie chodzi nie będzie,bo dziecko które dopiero co zacznie dobrze chodzić nie wpieprz... w zaspę śniegu by szło-a będę do pchać w wózku :-D Na następny rok kupimy coś wygodnego do chodzenia,a teraz pozostają mi sklepy typu CCC lub Boti bo mogę przymierzyc mu byciki,bo mamy problem z wysokim podbiciem.

Co do łapczywości to z ziemniakami chyba nie będzie problemu,gorzej z innymi produktami...dzisiaj serwuje warzywa z mięsem
 
o bosheee straszne takie male dziecko nie moze jesc takich rzeczy!! mleko krowie jak i artofle z sosem są za tłuste na taki rzołądeczek...!! no ale to ich sprawa jak dziecko im sie pochoruje to bedą wiedzieć... nie przejmuj sie nimi on jest gruby bo je takie tluste rzezcy.. a lepiej gadaj jak mała sie ma
? zdrowa
? raczkuje juz??? my jutro do learz idziemy to zobaczymy ile mały waży.
 
niema złej wagi ;] tymbardziej jak lekarka nic nie mowila ze za chuda to jest OK . no marcelek sam nie siedzi ale jak go posadze to w miare sie trzyma. troche jeszcze sie chwieje ale jest OK :D hehe
 
a Kuba jak usiadł to w ogóle się nie chwiał,chyba usiadł jak był gotowy na siedzenie i odrazu do perfekcji potrafił hehe adka mała jest silna,bo ta kruszynka znajomej usiadła jak miała 8,5 miesiąca dopiero i to podciagając się w łóżeczku za szczebelki a Kuba zachowaniem coraz mądrzejszy jest ;-)
Nauczył się zamieniać...gdy zawsze dorwał coś czego nie mógł to mu pokazywałam coś innego i ciekawszego,to zawsze mogłam mu zabrać tą rzecz bez krzyku,teraz to on chce się zamieniać.Dzisiaj piekłam w piekarniku a on oczywiście pierwszy przy nim,bo światło w środku jest przecież takie fascynujące :-D powiedziałam mu,że nie wolno a on poszedł sobie,po chwili wrócił z pilotem dał mi go i do piekarnika znowu :-) jak zrobilam sobie drzemke to bawił się moimi włosami i pierwszy raz w życiu był delikatny hehe
Ciastkami się dzieli,chrupkami :-D ale mój obiad z talerza to by najchętniej zabrał sobie i się nie podzielił.
 
reklama
tak nagle zaczął wszystko,a raczej dużo rozumieć,wcześniej był takim "głupeczkiem" :-) teraz już logicznie myśli,skupia się nad tym co robi,np.wkłada do pudełka zabawki lub do wiaderka,raz poszedł na całość i do rury od odkurzacza wpychał długopisy :-D

Super się patrzy jak taki mały stworek :-D zaczyna rozumieć otaczający go świat,zaczął też zadawać pytania po swojemu,zawsze jak coś widzi nowego to mówi "yh" i to z takim zapytaniem :-)
 
Do góry