reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

Elizka zagłosowałam ;)
No Adka Twoja księżniczka rośnie jak na drożdżach, ma przepiękne oczy!!! Mama jak zobaczyła Twoją małą to powiedziała żebyś na nią uważała bo Ci ktoś ją ukradnie hehe
Saleminka no to ładnie waży :p Ja 12 kg ważyłam jak 2 lata miałam ale ja chudzinka byłam
Aaaa i moja mama widziała zdjęcia Twojego mięsożercy xD I powiedziała że jest przesłodziak

Mój Miś zaczyna chodzić już :D A oto fotka moja i Michała :p
Obcięłam włosy z boków na chłopaka a na górze mam irokeza xD
jaimif.jpg
 
reklama
co,on już zaczyna chodzić :szok: hehe a Kuba nadal ląduje na dupie :-D ciekawe czy szybko będzie chodził sam,syn koleżanki szybko wstał miał jakieś 7miesięcy,a teraz ma rok i nadal nie chodzi sam,a syn innej wstał też jak miał 7 miesięcy i nauczył się w wieku 9,5 hih
A Kuba to leń,chodzenie wolno idzie to olewa to i tylko przy zabawie baraszkuje w pionie,a tak na czworaka-bo szybciej...
ale super focia :-) czyżby oczka po mamusi :-)
 
Ostatnia edycja:
Artist- uwazaj na niego bo chyba jest za maly na chodzenie jeszcze. moj wstaje ale i tak sie boje ze sobie cos zrobi przeciez niema takich mocnych kosci.
a pozatym piekna fotka fryzurka ci pasi :)
 
artystko,jak ja powiedziałam rehabilitantce,że Kuba wstał jak miał prawie 8 miesięcy i chodzi przy meblach to mi kazały dawać go na środku pokoju by nie wstawał przy meblach,a on miał te 8 miesięcy a Twój szkrab jest jeszcze mniejszy,ja bym radziła uniemożliwiać mu trochę to wstawanie by właśnie stawy nie zostały obciążone za bardzo ;-)
mam pytanko odnośnie tego-potrafi posadzić sam tyłek z pozycji leżącej nie podciągając się ? jak odpiszesz to Ci napiszę co mi rehabilitantka powiedziała,bo Kuba jak chodził to siadał tylko z raczkowania
 
wygrzeb gdzieś jakieś info o przyroście masy,jest że najmniej 500g na miesiąc a przedział sięga do 1000g ;) bywa że tak jak Kuba przybierał 1200g :-)
Kubulek też zwolnił na wadze,jak miał 7 miesięcy miał 10 kg,a teraz trochę ponad 12 kg ;-) więc też przybiera obecnie po około pół kg,bo jest ruchliwy...
 
Witam i was ;) Adka zaraz wysle zapro ;)
Saleminka Michaś juz sam siedzi, nauczył sie cwaniaczek :D Jak stanął na nogi to dopiero 3 tyg pozniej mu wszystko przyszło :)
Żadnego zęba nie ma jest kochany ale taki rozrabiaka zabawki z wózka wyrzuca jak jestem z nim na spacerze, wszystkie szawki otwiera wyrzuca z nich wszystko, obrus ściąga, laptopa próbuje zrzucić po złości potrafi w zupe noge wsadzić zeby mnie wnerwić (bo wtedy jego śmieszy to jak jak sie wkurzam xD)
Mój Michaś waży 7500 :) a dopiero w grudniu bede z nim na bilansie ;)
Szczepienia wszystkie już ma dopiero w marcu kolejne ;)
Adka nie przejmuj sie ze malo wazy, teraz mało przybiera a potem bedzie wiecej tyć. Tak jak saleminka mówi od pol do kilograma na miesiąc. A poza tym dziecko mając 5msc powinno podwoić swoją wage urodzeniową a potem mniej juz tyje. bo tam powyzej 6msca jest od 400-700g miesiecznie.

Mój Michał to straszny niejadek 3 razy dziennie po 150 ml kaszy zjada tylko i mu probuje wciskać a to chlebek a to biszkopty a to zupe a to obiadek deserek ;p juz mu dałam serka homogenizowanego łyżeczke,ale mial kilka krostek wiec jeszcze za wszesnie.

Ja prawie czasu nie mam ;P Mam szkole, pracuje tzn mam staż, jeszcze dom.. Michał no i tu jest taka mała rewolucja. Jestem w związku... Zobaczymy co z tego wyniknie ;)

Mało strasznie piszecie kochane! :*
Buziaczki dla was i dla dzieciaczków ! :)
 
a gdzie jakaś nowa fotunia ;-)
ograniczaj mu trochę wstawanie...nie wiem jak,bo ciężko ;-)
waga fajna,Kuba w jego wieku miał 10kg hehe
a może nam rehabilitantka kazała ograniczać Kubie wstawanie z powodu wagi hmm nie wiem.
Ale Michaś może będzie szybko chodził :-D póki co niech robi wszystko własnym tempem :-)

od Nas kilka fotek wrzucam

na słowa "jak się uśmiechamy do mamusi"
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny! no moj marcelek ma 9,300 jak narazie :) 3 zeby juz ma i 2 na gorze mu chyba ida bo cos widzialam juz bialego ale on taki ruchliwy ze nie da sie zebym obejzala czy widac czy nie :D hehe
pozatym pogoda do bani, ale raz bylismy na dlugim spacerku fotki dołanczam

Artystka- oo super ze ci sie uklada wiadomo zabiegana mama :) ale najwazniejsze ze maly zdrowy!
Salemcia- kubuś jest taki słodki a jak sie ładnie śmieje ahh wesołek z niego :)
 
Sugar jak widzę dziecko przypięte szelkami w wózku za ramiona to się zastanawiam jak takie dziecko potrafi spokojnie siedzieć hehe My mamy szelki w wózku takie 5 punktowe,no i Kuba jest zapięty w udach tylko,bo ma nerwice jak zapinam mu ramiona hehe :-D to takie małe adhd w nim siedzi


A od dzisiaj świętujemy,Kubuś jutro skończy roczek i od dzisiaj mamy gości :-) jak narazie naliczyłam 25 osób :szok: narazie...:-D hehe
Ciekawe jak Kuba zniesie obecność tylu osób,zapewne będzie lał dzieci ile wlezie :tak: bo jak w grę wchodzi inne dziecko to i rywalizacja się pojawia,a Kuba jej nie lubi,taki mały... :szok:
Już się boję jego okresu buntu hehe
 
reklama
DSCN1275.jpgSDC10906.jpgDSCN1299.jpgDSCN1256.jpgSDC10928.jpgDSCN1310.jpgSDC10923.jpgDSCN1254.jpgTo NIko tyle co Marcel wazy, tez 9,3kg - wczoraj sie wazylismy :p...
My tez mamy problem ze wstawaniem, Niko ciagle by wstawal, Jak wczoraj pediatra zobaczyla jak on sam wstaje i mocno sztywno stoi to az sie sama zdziwila....
siedzimy chwiejnie i uczymy sie pomalu raczkowac... przez zeby mamy masakre :(....
Niko jak narazie w przewazajacej czesci jest na cycku, jakos nie moge nauczyc go codziennego jedzenie sloiczkow, nie chce, czasami cos tam zje....
pare zdjec prosze :p
pencil.png
 
Do góry