reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

brzuszki w kadrze :)

madzia24

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
czesc lutóweczki
jak tam wasze brzuszki ktora sie moze juz pohwali pieknym ciazowy brzuszkiem :)wklejajcie swoje portrety buniow jak mąż wróci z pracy to ja zaczne i mam nadzieje ze wy tez
pozdrawiam

reklama

Tycia

Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
Ja jestem grubasek i niestety jeszcze sporo poczekam na brzuszek... :mad:

madzia24

Rozwiązania
0
ej dziewczyny no dalej chwalcie sie swoimi brzuszkami ktora sie odwarzy? :D ;D

madzia24

Rozwiązania
0
dziewczyny no rzadna sie nie pochwali u mnie juz widac niezly brzuszek jak na 16 tydzien jak zejdzie mi paskudna wysypka z brzuszka to zrobie zdjecie i wkleje :p

roza1984

Mamy lutowe'07 Początkująca(y)
Rozwiązania
0
witam cie pierwszy raz mam ddoczynienia z taką stroną nawet nie wiem czy ddojdzie to ddo ciebie??
:)ja mam termin na 22luty jestem teraz w 14 tygodniu i również mam dddduży brzuszek waze 58 kilo i nic jeszcze nie przytyłam a brzuszek naprawde spory pozdddrawiam cie

madzia24

Rozwiązania
0
czesc roza juz cie wpisalam na nasz liste lutoweczek ja tez narazie nie przytylam za wiele bo tylko 0,5 kg ale brzuszek juz mi sie zaokraglil
czekamy roza na zdjecia i wpadaj czesciej na forum bo luty 2007 cos cichy jest :laugh: :p trzeba wreszcie rozruszac nasze mamuski

Patri

Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)
Miasto
Tomaszów Mazowiecki
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny :) Tez jestem nowa wśród Was, ale też czekam na dzidziusia, ktory planowo ma sie pojawic 4 lutego. Przytylam cale 3 kilo!!!!!! Mam troche brzuszka. Wczoraj kupilismy aparat do pstrykania, jak przyjdzie dobry nastroj to popstrykamy:) Serdecznie pozdrawiam.

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Majowe mamy 2020 11
Megan22 Lutowe mamusie 2020 priv 38
Paulina97 Grudniowe mamusie 2019 224
P Lutowe mamy 2020 0

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry