reklama

brzuszki w kadrze :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2007' rozpoczęty przez madzia24, 5 Sierpień 2006.

1. madzia24

madzia24 Fanka BB :)

czesc lutóweczki
    jak tam wasze brzuszki ktora sie moze juz pohwali pieknym ciazowy brzuszkiem :)wklejajcie swoje portrety buniow jak mąż wróci z pracy to ja zaczne i mam nadzieje ze wy tez
    pozdrawiam

2. Tycia

Tycia Mamy lutowe'07 Entuzjast(k)a

Ja jestem grubasek i niestety jeszcze sporo poczekam na brzuszek... :mad:

3. reklama
  4. madzia24

no to ja na poczatku 14 tygodnia :)

5. madzia24

ej dziewczyny no dalej chwalcie sie swoimi brzuszkami ktora sie odwarzy? :D ;D

6. martula25

martula25 Mama Tośki-mamy lutowe'07

Ja tam jeszcze brzuszka nie mam, więc nie ma się czym chwalić:)

7. madzia24

dziewczyny no rzadna sie nie pochwali u mnie juz widac niezly brzuszek jak na 16 tydzien jak zejdzie mi paskudna wysypka z brzuszka to zrobie zdjecie i wkleje :p

8. roza1984

roza1984 Mamy lutowe'07 Początkująca(y)

witam cie pierwszy raz mam ddoczynienia z taką stroną nawet nie wiem czy ddojdzie to ddo ciebie??
    :)ja mam termin na 22luty jestem teraz w 14 tygodniu i również mam dddduży brzuszek waze 58 kilo i nic jeszcze nie przytyłam a brzuszek naprawde spory pozdddrawiam cie

9. madzia24

czesc roza juz cie wpisalam na nasz liste lutoweczek ja tez narazie nie przytylam za wiele bo tylko 0,5 kg ale brzuszek juz mi sie zaokraglil
    czekamy roza na zdjecia i wpadaj czesciej na forum bo luty 2007 cos cichy jest :laugh: :p trzeba wreszcie rozruszac nasze mamuski

10. reklama
  11. Patri

Patri Mamy lutowe'07 Zadomowiona(y)

Hej dziewczyny :) Tez jestem nowa wśród Was, ale też czekam na dzidziusia, ktory planowo ma sie pojawic 4 lutego. Przytylam cale 3 kilo!!!!!! Mam troche brzuszka. Wczoraj kupilismy aparat do pstrykania, jak przyjdzie dobry nastroj to popstrykamy:) Serdecznie pozdrawiam.

12. madzia24

a to ja 16 tydzien

Poleć forum