reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bulgotanie w brzuszku

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
Synek ma 4 miesiące jest na mleku nutramigen dobrze przybiera na wadze od kilku dni kupy zielone a przy tym płacze i przy gazach tak samo placz.Mało śpi w dzień podczas snu budzi się i płacze, pręży się.W nocy przez sen strasznie się wierci i znowu płacze.Byłam u lekarza to kazał obserwować,ale ile można obserwować.Od wczoraj ma bulgotanie dzisiaj to już ciągle co jajak czas słysze takie przelewanie.Już nie wiem co robić jak mu pomóc.Może ktoś był w podobnej sytuacji,bo już nie wiem co robić.
 
reklama
U mnie na kp to samo mam od poniedziałku podaje Dicoflor pediatra kazała ale narazie szału nie widzę tylko ja przeziebiona i cora od wczoraj też może to od jakieś infekcji u Was???ja zrobiłam w piątek badanie kału czekam jutro na wynik bo u nas jeszcze kupy były śmierdzAce jak zaczęłam dawać Dicoflor to o dziwo przestały śmierdziEC tylko kolor nadal zielonka i rzadkie.
Ja bym się przeszła na twoim miejscu do lekarza niech coś pokombinuje a nie obserwować brak słów mój też nie lepszy sama musiałam zrobić badania bo nas olal
 
No nie było żadnej infekcji.Wszyscy zdrowi.Dzisisj tą kupa juz normalną,ale te bulgotanie i prężenie się, płacz to mnie przeraża.Jak tak będę mudiamu iść do lekarza jeszcze raz.
 
A może to po prostu kolki późno, ale jednak. Pediatra przepisze kilka środków na ból brzuszka, zaleci masaż i koniec, a rodzice muszą sami sobie poradzić z płaczem, prężeniem i nieprzespanymi nocami. Pocieszenie to mija, a później zaczynają się bunty, krzyki, uśmiechy i buziaki :)
 
A to nutramigen lgg czy puramino? Nie wiem jak z lgg ale na puramino zielone kupki moga byc normalnie. Moze mleczko trzeba zmienic bo te niepasuje? A dlugo juz te pije?
 
Próbowałaś kłaść małego jak najwięcej na brzuszku, to taka forma masażu, może pomoże na to prężenie , czasem dzięki temu jelita zaczynają lepiej pracować
 
reklama
Z brzuszkiem będzie lepiej jak maluch zacznie raczkować.. I są wyjątki - moje dziecko leżąc na brzuszku zamiast masażu odczuwało jeszcze większy ból :( - niestety nie zawsze taka forma pomaga, ale każda mama wie jak dziecko się źle czuje.
 
reklama
Do góry