reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelka dla maluszka

bambonia my mieliśmy tt i przez trzy miechy chodziłam po ścianach bo mały miał kolki od rana do wieczora- także z tym cudownym antykolkowym działaniem to pic na wodę:D
moim zdaniem jak dziecko ma mieć kolki to je będzie miało, u nas ani sab smiplex ani inne cuda nie pomogły a po trzech miesiącach (z hakiem) jak ręką odjął :)
 
reklama
My uzywalismy butelek z avent, nuk, canpol babies, ale przy nich Maja sie dlawila i polykala smoczek bardzo gleboko. Przy tommee tippe bylo spoko bo smok szeroki i mala nie zdolala go clego polknac. A kolki jak maja byc to i tak beda, zadna antykolkowa sie nie sprawdzila, mialam tez tez z dr.brown, tylko wkurzalo mnie ich mycie. U nas kolki byly spowodowane alergia na mleko i nietolerancja laktozy. Pomogla jedynie zmiana mleka.
 
ja mam tommee tippee i bylam zadowolona do czasu az nie dostałam w prezencie butelki firmy MAMbaby i dla mnie one sa strzałem w dziesiatke, smoczek fajny bo przy tommee córcia nie mogła kaszki uciagnac i cmokała bardzo.
 
Uzywamy tylko butelki Tommee Tippee i nie mamy problemu z kolkami. Nie wiem czy to zasługa butelki czy nie ;) Jedynym minusem jest to, że smoczek czasem ,,zassie'' się do środka.
 
Belinea dla mnie w tt to tez był problem, bo notorycznie smoczek sie wciagał, a mała sie denerwowala bo nie mogla sie najesc
 
My od samego początku używamy butelek dr Brown i jakoś nie przyszło mi do głowy zmieniać bo ja bardzo je sobie chwalę. Na poczatku wiem że też kupiłam taką z systemem odpowietrzającym ale nie kosztowała więcej niż 20 zł, juz nie pamietam dokładnie ale niedużo. Ja zamawiałam przy okazji wyprawki w Pierwszym uśmiechu, tam na pewno są poniżej 20 zł te butelki.
 
reklama
Do góry