reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

butelkowe perypetie...

Ja malej podaje Hippa z kopru wloskiego tak okolo 100 ml na dzien a soczki bede podawac z marchewki od 4 miesiaca zycia tez z Hippa:tak:
 
reklama
a nie wiecie czy do butelek np. NUBY mozna przelozyc smoczek od aventowskich??

a moze dziecku mozna podawacv rozne smoczki :confused: bo podobaja mi sie buteleczki nuby i nie wiem czy tak mozna dziecku zmieniac:confused:
 
Nie mam pojęcia Lil kate, czy pasują. Ale weź ze sobą smoczek do sklepu i przymierz może? W każdym razie Avent i Dr. Browns można stosowac zamiennie.
A co do podawania dziecku różnych smoczków to nie ma na pewno przeciwskazań, ale nie zawsze dziecko chce zaakceptowac inny kształt smoka. Moja Oliwka np umie zassac aventowski i nuka (chodzi mi o uspokajacze), choc mają zupełnie inne kształty, ale wiem, że to się rzadko zdarza i dzieci przyzwyczajają się do ksztatłu.
 
Moim zdaniem idzie podawac rozne ksztalty tylko ze moja Jenni pije tylko z Aventowskich smokow i uspakajacze tez z Aventu z Nuka pic nieumie a smok uspokajacz z Nuk jej czesciej wyskakuje niz Avent
 
lil kate,a po co chcesz przekładać smoczki AVENTU do NUBY?? jak kupisz butelkę to też masz smoczek w komplecie
 
Mysia, po prostu nie wiem czy dziecko bedzie chcialo ssac inny smoczek :baffled: probowalas Filipkowi podawac rozne butelki moze??

A z tym piciem to podobno minimum 200 ml trzeba podawac na dobe dziecia karmionym mieszankom. A moja Martyna chyba ma apetyt na wiecej . Musze zapytac na wizycie u pediatry :nerd:
 
lil kate, ja dawałam Filipowi oprócz Aventu, jeszcze z Nuka butle...ma zupełnie inny smoczek...i nie było żadnego problemu...a poza tym to ssie przecież smoczek-uspokajacz, który tez ma inny kształt:tak::tak: rożne są dzieciątka,ale ja bym była spokojna o to,tym bardziej,ze o ile dobrze sie orientuje, to smoczki NUBY są dość podobna do Aventu,jak nie takie same:tak::tak:
 
juz brak mi sposobow by przekonac synka ze smoczek jest spoko macie jakies rady??? Prosze wszystko wyplowa buuuu
 
reklama
Do góry