reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

dobrze byc w miare elastycznym, ja pracuje u kogos a moj wiarolomny maz u siebie, wiec to dobre rozwiazanie bo tym sposobem mogl byc z Igim w szpitalu tym razem.

Soppana,
no tak, urzadzanie sie ;) ale to chyba lepiej teraz niz w kamienicy, co ? ;)

Igus dzisiaj pomagal mi zrobic babeczki, chwycil jajko i sam chcial je wbic do miski hehe do tego wczesniej upieklam moj chleb i tak sobie gospodarzymy we troje. mloda wlasnie probuje usnac, ale jej to nie wychodzi. ;I ja dzis nawet herbaty nie moge wypic, bo Igi piszczy tudziez nawoluje siostre ktora z predkoscia swiatla raczkuje do niego do pokoju ... musze bramke wreszcie kupic, moze na allegro zaraz to zrobie, bo nie mam kiedy pojechac kupic, no jeszcze przyszly tydzien w domu z Igim uwieziona jestem ;) i biedna Pati tez

JJ,

udanego weekendu ! pozdrów ode mnie Bałtyk, nie widziałam go w tym roku buu
 
reklama
Agusia witaj! Napisz coś więcej o sobie.

Ja tez chciałam iść do pracy ale teraz bardziej się skłaniam ku temu by raczej coś własnego założyć - zwłaszcza, ze mam dość często chorujące dzieci - a szczególnie jedno.
 
Madziara,

a pomysł już masz na własny interes ? ;)

dlaczego mój synuś jeszcze nie śpi ? wrrr

muszę iść pod prysznic, ułożyć włosy i takie tam, żebym jutro wyglądała jak człowiek w pracy ;)

dobrej nocy
 
Hej! Ja jutro mam wolne, ale się cieszę, 4 dni w domu!
Własny interes - fajna sprawa, choć w sumie to nie zawsze oznacza siedzenie w domu, nieraz więcej zajmuje czasu niż zatrudnienie u jakiegoś pracodawcy. Ja w sumie nie mogę narzekać, pracuję 10 minut drogi od domu, tuż obok pracy mam przedszkole Oliwki, w domu jestem już koło 16tej (choć za 2,5 miesiąca jak Oli skończy 4 lata we wtorki będę kończyła pracę o 17.30). Ale i tak zazwyczaj nie mam już siły na wojaże popołudniami, na szczęście małżonek robi zakupy i gotuje obiady, ja tylko od czasu do czasu wybieram się z nim do marketu i to bardziej towarzysko ;-) No ale w listopadzie i grudniu prawdopodobnie będę sama musiała zakasać rękawy do roboty, bo Tomek będzie miał dużo więcej pracy niż zwykle...

U nas w przedszkolu o balu jeszcze nie wspominają, ale w razie czego mam sukienkę z zeszłego roku ze żłobka dla Oliwki, wtedy ją trochę musiałam podwinąć, bo była za duża, więc teraz powinna być dobra. Oli do przedszkola chodzi bardzo chętnie, jest wręcz zachwycona i muszę powiedzieć, że nawet specjalnie nie choruje (ODPUKAĆ!!!!) Raz tylko od września miała nieobecność z powodu biegunki, ale anginy i inne choróbska dróg oddechowych jak narazie ją omijają.
 
Pomysł w sumie mam, teraz muszę się jeszcze dowiedzieć wszystkiego o dofinansowaniach i czy to ma szanse się udać tak jak sobie wymyśliłam. No a jakby to nie wypaliło to wymyślę coś innego :D Coś muszę w końcu zacząć robić. Pierwszy krok zrobiłam - chodziłam na kurs aktywizacji zawodowej kobiet i właściwie dzięki temu uwierzyłam w to, że potrafię coś zrobić. Teraz tylko trzeba plany wprowadzić w życie. Pewnie nie stanie się to za tydzien czy dwa, ale powolutku zamierzam brnąć do przodu.
 
Witam!
Czy nie macie nikogo znajomego, kto byłby zainteresowany kupnem Nutramigenu 2 - moja córcia przestała już pić Nutramigen 2 i zostało mi 7 puszek. Chce odsprzedać 9zł. za puszkę.

to mój nr 600 682 407
pozdrawiam, magda
 
reklama
Kasiad,

to dobrze masz, ze tak blisko, ja trace czas na dojazdy i najlepszy czas dojazdu to 25 minut ;(

Madziara,

to super, ze to szkolenie pozwoliło Ci uwierzyć w siebie, bo to podstawa !!! 3mam kciuki, zeby wypaliło ;)

Vikiigus,

a nie chcesz wiklinowego kosza na kółkach ? mam na sprzedaż ;)
 
Do góry