reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
noo, fajnie, musze porobic jakies foty co by powklejac
no to teraz prosze pokazac swoje dzieci - bo dawno ich nie bylo

Mel szkoda ze nei pamietasz gdzie robilas. Bo wlasnie nie chce wpasc na mine
Pojde na zywiol:nerd:
 
heja;-)

Mk....ja robiłam prawko w 94 roku...ale szkoły nie polecam....chociaż i tak pewnie nie brałabyś jej pod uwagę bo mieści albo mieściła się w fordonie "KLAKSON" się chyba nazywała:baffled:

Mel....a o koleżance wronce chyba zapomniałaś bo ja nie mam dostępu:-(
 
to była ulica Pestalozziego czy coś
:baffled:
ale tam miny nie było
po prostu stare czasy
i stare auta mieli :-p
jeździłam dużym fiatem :eek::-D
koloru groszkowego
tata mnie zapisał specjalnie na takiego grata
powiedzial ze jak sie naucze jeździć starymi to nowymi bedzie mi potem łatwiej :eek::-)
noo, fajnie, musze porobic jakies foty co by powklejac
no to teraz prosze pokazac swoje dzieci - bo dawno ich nie bylo

Mel szkoda ze nei pamietasz gdzie robilas. Bo wlasnie nie chce wpasc na mine
Pojde na zywiol:nerd:
 
ja tez robilam w arce i polecam, wielu moich znajomych tam robilo i sa zadowoleni, pan ktory prowadzi kurs troche smieszny jest, taki jakby pasjonat, jazdy mialam z panem wlodkiem?? nie pamietam a puzniej z panem darkiem bo tamten byl na urlopie, zdalam za 2 razem mimo ze darek powiedzial ze jak zdam to on zmienia prace bo to niemozliwe, zawsze w czasie jazdy tak sie z nim zagadalam ze straszne bledy robilam. a na egzaminie trafilam n apana, ktory mial bardzo zadkie nazwisko i tak napomknelam ze mam kolege o tym nazwisku, zapytal jak sie nazywa, to mu powiedzialam. no i zdalam, a puzniej spotykam tego kolege i mowi mi ze calus mu sie nalezy bo to jego kuzyn byl:) ale fuksa mialam. zdalam za drugim razem, za pierwszym dostalam 40 stopni goraczki i nery zaatakowaly to nic dziwnego ze fatalnie poszlo. ogolnie nie wsiadam do auta raczej:)
 
milkaa, zdecydowanie odradzam Soleil!!

Oj tak - podpisuję się pod tym - robiłam u nich 5 lat temu i ... wstyd sie przyznac do dzis nie skonczylam, taki uraz mialam, poddalam sie po 2 oblanym razie. Ogólnie szkoła nastawiona na zysk, a nie wyniki kursantów i w ogóle same "wałki" + lepiacy sie panowie instruktorzy bleeeee.......
Ale muszę też się w końcu zmobilizować i zrobic to prawko, ile jest takich sytuacji, że auto w garażu, a ja pieszo, albo rowerkiem na krótkie dystanse:zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: :zawstydzona/y:

Moja mama totalny anty-kierowca, lat ponad 50, zrobila w pazdzierniku i za pierwszym razem zdala :szok: . Zaimponowala mi - teraz ujezdza ile wlezie. Ale nazwy szkoly nie pamietam.


Mel - nie mam dostępu :no: - ale na liście byłam :eek:

Co do przedszkola - no, muszę dojrzeć do tego chociaż oczywiście są powody dla których chętnie małego tam poślę i będę dumna.
 
reklama
Do góry